Легіонер Циганков допоміг Жироні вийти в 1/4 Кубка Іспанії

Українець взяв участь в одному з голів

Віктор Циганков
Віктор Циганков посприяв взяттю воріт Райо Вальєкано Фото: Gettyimages.com

У середу, 17 січня, на стадіоні "Естаді Монтіліві" у місті Жирона відбувся матч 1/8 фіналу розіграшу Кубка Іспанії. Місцева футбольна команда, яка лідирує в Ла Лізі, приймала Райо Вальєкано. Жирона перемогла і вдруге в історії пробилась у чвертьфінал.

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони. Український півзахисник не грав в останніх матчах через травму. Артем Довбик отримав перепочинок і весь матч провів на лаві запасних.

Жирона з перших хвилин заволоділа ініціативою і відкрила рахунок на 15-й хвилині. Участь у взятті воріт прийняв Циганков. Українець пройшов по правому флангу і віддав передачу у штрафний майданчик, Португес продовжив і Стуані забив у порожні ворота. А вже через чотири хвилини той же Стуані реалізував пенальті.

Жирона не збавляла обертів і на 26-й хвилині Блінд зробив рахунок 3:0. Гості відіграли один м’яч на 36-й хвилині, але це був останній гол у грі.

Віктора Циганкова замінили на 60-й хвилині. За матч півзахисник завдав три удари, два з яких у площину воріт. Статистичний портал SofaScore оцінив дії Циганкова у 7,6 бала.

• Жирона – Райо Вальєкано 3:1;
    Голи: Стуані, 15, 19 (з пенальті), Блінд, 26 – Нтека, 36.

Жирона: Хуан Карлос, Мартінес (Коуту, 46), Блінд, Хуанпе (Якобішвілі, 46), Гутьєррес, Еррера (Гарсія, 61), Соліс (Мартін, 75), Португес, Циганков (Фернандес, 60), Савіо, Стуані.

Райо Вальєкано: Карденас, Раціу, Мумін, Паскуаль, Чаваррія, Унаї Лопес, Паласон (Гарсія, 66), Оскар Валентин (Посо, 83), Нтека, Де Фрутос (Фалькао, 75), де Томас (Трехо, 66).

Жирона в Кубку Іспанії

Жирона лише вдруге в історії пробилась і 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Вперше команда грала у чвертьфіналі у сезоні-2018/19. Тоді команда поступилась мадридському Реалу у двох матчах (2:4, 1:3).

Тож Артем Довбик та Віктор Циганков можуть допомогти Жироні написати нову сторінку в історії клубу. Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться у п’ятницю, 19 січня.