Кубок світу з біатлону: три українці потрапили у залікову зону у персьюті

Перші п'ять місць зайняли норвежці

Антон Дудченко
Антон Дудченко пройшов дистанцію без промахів Фото: Gettyimages.com

В німецькому Обергофі триває четвертий етап Кубка світу з біатлону. У суботу, 6 січня, відбулась чоловіча гонка переслідування. На дистанцію вийшли чотири українця.

Україну у спринтерській гонці представляли Віталій Мандзин, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко. Мандзин вийшов на дистанцію 31-м, Підручний 34-м. Дудченко та Артем Прима розпочали гонку 41-м та 51-м відповідно.

Гонка проходила у важких умовах. У Обергофі стоїть тепла погода і снігу катастрофічно не вистачає.

Єдиним з українців, хто пройшов дистанцію без промахів, став Антон Дудченко. Це дозволило йому піднятись на 33-те місце. До топ-40 увійшли також Дмитро Підручний та Віталій Мандзин. Артем Прима фінішував 50-м.

Весь подіум зайняли норвежці. Вперше в кар’єрі змагання етапу Кубка світу виграв Ендре Стрьомсгейм. Штурла Легрейд став другим, а Йоганнес Дале посів третє місце.

• 39. Віталій Мандзин (Україна, 2+0+2+0) +4:13.2;
  • 50. Артем Прима (Україна, 0+1+0+2) +5.16.6.

Де дивитись гонки Кубка світу

В прямому ефірі гонки етапу в Обергофі транслюватимуть телеканал та сайт Суспільне Спорт. Трансляції також можна подивитись і на регіональних каналах Суспільного мовлення.

Розклад четвертого етапу Кубка світу-2023/24

Змагання етапу Кубка світу проходять в Обергофі з 5 по 7 січня. В програмі залишились  гонка переслідування у жінок та дві класичні естафети.

• Субота, 6 січня, 15:40. Переслідування, жінки (10 км);
  • Неділя, 7 січня, 12:30. Естафета, чоловіки (4х7.5 км);
  • Неділя, 7 січня, 15:25. Естафета, жінки (4х6 км).