Хто переміг в останній гонці чемпіонату України з біатлону

Ця гонка стала останньою для українських біатлоністів в 2023 році

Ключову роль під час гонки зіграли промахи спортсменів
Віталій Мандзин приніс перемогу на останньому колі

В Львівській області закінчився чемпіонат України з біатлону. Після третього етапу Кубка світу цей турнір став останнім офіційним для наших спортсменів в 2023-у році.

Чемпіонат тривав з 20 по 24 грудня і завершився одиночною змішаною естафетою. Участь в цій гонці взяли 16 команд. Одразу чотири пари на старт виставила Сумська область, а Тернопільська та Львівська області - по три команди.

Впродовж гонки лідери змінювалися кілька разів - і щоразу вони змінювалися через промахи у стрільбі. Зокрема, на старті лідирували Анастасія Меркушина та Віталій Труш, потім гонку очолювали Віта Семеренко та Богдан Борковський.

Зрештою перемогу здобули Тетяна Тарасюк та Віталій Мандзин з Тернопільщини. Вони навпаки довго йшли четвертими, але на фініші змогли перемогти. Мандзин буквально на останньому колі зміг обійти Труша.

Тож представники Закарпатської області Меркушина та Труш виграли "срібло", а бронзові медалі дісталися Валентині Семеренко та Роману Боровику - також з Сумщини.

Чемпіонат України. Одиночна змішана естафета:

1. Тернопільська область-1 (Тетяна Тарасюк, Віталій Мандзин, 1 коло штрафу) - 42:09.2
  2. Закарпатська область (Анастасія Меркушина, Віталій Труш, 3) +31:00.6
  3. Сумська область-1 (Валентина Семеренко, Роман Боровик, 2) +31:15.6
  4. Сумська область-2 (Віта Семеренко, Богдан Борковський, 3) +11:22.5
  5. Тернопільська область-2 (Ірина Тарасюк, Євген Івченко, 1) +9:00.7
  6. Львівська область-1 (Олена Городна, Сергій Телень, 8) +1:54,9

Збірна Україна на Кубку світу

На останньому поки що етапі Кубка світу, українські біатлоністки показали вражаючий результат у гонці переслідування. І мова не лише про те, що одразу чотири наші спортсменки змогли потрапити у топ-30. Анастасія Меркушина змогла прорватися у топ-10.

Дмитро Підручний у персьюті також показав непоганий результат. Наш спортсмен зміг пробитися у топ-20 за підсумками гонки в Ленцергайде.