Кривбас зазнав смертельної поразки від Бетіса

Криворізький Кривбас програв Бетісу у матчі плейоф кваліфікації Ліги конференцій, що пройшов 22 серпня

Кривбас
Кривбас поступився Бетісу. Фото: ФК Кривбас

Кривбас програв Бетісу - 0:2 перший матч за вихід в Лігу конференцій. Перша гра відбулася у четвер, 22 серпня, у словацькому місті Кошице. Цікаво, що свій шлях у єврокубках Кривбас починав ще з кваліфікації ЛЄ.

Огляд матчу

Бетіс зміг відкрити рахунок у грі вже на 13-й хвилині, коли Чімі Авіла вдало зіграв на добиванні. В першому таймі голів більше не було, проте на перерву команди пішли за відчутної переваги Бетіса.

До 62-й хвилини Кривбас утримував рахунок, але тоді ж відзначився Родрі Санчес з асисту Абде Еззальзулі. Зрештою, Кривбас не зміг бодай скоротити відставання, фінальний рахунок - 0:2. З огляду, на те, що матч-відповідь пройде в Іспанії (29 серпня) ця поразка стає майже смертельною для команди.

• Кривбас - Бетіс 0:2

Голи:  Чіма Авіла (13) Родрі (62)

Кривбас: Кліщук, Соса, Романчук, Стецьков, Бандейра, Дібанго, Бізімана, Вакулко (к), Кузик, Луньов, Аду

Бетіс: Руї, Бельєрін, Льоренте, Натан, Перро, Джонні, Альтіміра, Фекір, Родрі, Абде, Чімі Авіла.

Вернидуб дав коментар після гри

Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб поділився враженнями від матчу свої підопічних. Він подякував команді за гру. Але все ж зауважив, що у Бетіса краща майстерність.

"Важко щось коментувати. Тим паче, ми програли 0:2. Нам протистояв дуже непоганий суперник. Потужний суперник з однієї з топ-5 європейських ліг - Ла Ліги. Матч був для нас важким. Але мені сподобалось те, що хлопці все рівно грали. Не сиділи в захисті, а дійсно грали. Матч вийшов цікавим: і суперник атакував, і ми. Різниця тільки в тому, що у Бетіса десь більше майстерності. Тому вони і забили два непоганих голи, та перемогли", - розповів Вернидуб.

На жаль, великі турніри збірних промайнули швидко. Однак, на щастя, вже стартував новий клубний сезон. І до нього великі клуби підготувались як слід. У форматі хіт-параду Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк нашому відео та підписуйтесь на канал - буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що знаменитий воротар Мануель Ноєр оголосив про завершення кар'єри у збірній Німеччини. Також ми повідомляли, що перший тайм битви за ЛЧ футбольний Бог грав за червоних биків проти Динамо.