Кривбас зазнав прикрої поразки у кваліфікації Ліги Європи

Кривбас програв перший матч 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи Вікторії Пльзень - 1:2, гра відбулася у четвер, 8 серпня

Кривбас, Юрій Вернидуб
Кривбас все ще зберігає шанси на вихід далі. Фото: ФК Кривбас

Криворізький Кривбас зазнав поразки у першому матчі проти Вікторії Пльзень (1:2) в рамках кваліфікації ЛЄ. Гра була номінально домашньою для Кривбасу та пройшла у словацькому місті Кошице. У четвер, 15 серпня команди проведуть матч-відповідь.

Цікаво, що Кривбас першим повів у рахунку. На 20-й хвилині після прострілу Дібанго відзначився Аду. Перевага української команди протрималася до перерви.

Проте друга половина стартувала ненайкращим чином для Кривбасу. На 48-й хвилині забив 16-річний талант Вікторії Панош. Своєю чергою Кривбас не реалізовував свої моменти. І на 69-й знову пропустив - влучно пробив Вашулін.

• Кривбас (Україна) - Вікторія Пльзень (Чехія) - 1:2

Голи: Прінс Аду, 20 - Панош, 48, Вашулін, 69

Додамо, що переможець цієї пари вийде до наступного раунду кваліфікації Ліги Європи, де зіграє проти шотландської команди Хартс. Команда, що програє, перейде до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, де зіграє проти Бетіса.

Юрій Вернидуб розкритикував суддів

Після гри головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб дав коментар. Він розкритикував роботу арбітрів. Свистки були тільки в одну сторону.

"Перший гол... Треба подивитись, я не хочу нічого казати, однак, якщо взяти всю гру, то мені не сподобалось, як відсудив рефері. Я не маю права говорити про це. Проте дуже не сподобалось.

На мою думку, свистки були в основному тільки в нашу сторону, а там все можна було. Тому я незадоволений. Я все-таки чекав, що європейські судді більш професіональні та судитимуть краще. Але є те, що є", - сказав Вернидуб в етері УПЛ-ТБ.

А ось тут Інформатор склав рейтинг з найкращих тренерів-іноземців в УПЛ. Серед них, є чимало відомих фахівців. Як гадаєте, хто посів перше місце. Дивіться наше відео та діліться враженнями в коментарях.