Динамо подарувало нічию Рейнджерс на останній секунді матчу третього кваліфайраунду ЛЧ

У матчі проти шотландців Динамо дуже не пощастило, кияни майже здолали Рейнджерс, але допустилися прикрої помилки у захисті

Динамо Ярмоленко ЛЧ
Ярмоленко забив першим, але Динамо втратило перемогу. Фото: Gettyimages.com

На стадії третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо Київ зіграло проти шотландського Рейнджерса. Номінально домашній матч для киян відбувся у Польщі, на Люблін Арені. Столичний клуб втратив перемогу на останній секунді.

Ніхто не обіцяв легкий шлях до ЛЧ

Перший тайм розпочався атаками шотландців. Вдвічі поспіль били по воротам Динамо Сіріл Десерс та Том Лоуренс. Але Бущан був на місці.

Динамо швидко заспокоїло гру. М'яч частіше контролювали "біло-сині". І це призвело до голу на 37 хвилині. Шотландці помилилися на своїй половині поля. Караваєв швидко віддав на Ваната, той влучно прострелив на Ярмоленка, якому залишилося тільки направити м'яча в порожній кут.

У другому таймі гра продовжилася за повного контролю з боку киян. Шотландці мали перший реальний момент на 68 хвилині. Все той же Лоуренс дуже вдало підрізав м'яч по дузі у ворота, але Бущан заніс на свій рахунок ще один сейв, та вибив м'яч з під поперечини.

Трагедія сталася на останніх миттєвостях додаткового часу. Схоже, що Динамо підхопило вірус останніх секунд від Шахтаря. На 90+4 хвилині вдалий простріл Черни з двох метрів замкнув все той же невловимий Десерс. Отже, Динамо - Рейнджерс, рахунок 1:1...

Динамо поїде в гості до Глазго

Тепер на Динамо очікує матч-відповідь. Він відбудеться 13 серпня, у Шотландії. У разі перемоги за підсумками двох матчів, кияни зустрінуться з тріумфатором у парі Зальцбург - Твенте. У випадку ж поразки, підопічні Шовковського відправляться у групу Ліги Європи.

Динамо може стати частинкою історії нової ЛЧ

Нагадаємо, що з нового сезону формат Ліги чемпіонів зазнає значних змін. Наприклад, замість групового етапу буде загальна ліга. Донецький Шахтар гарантував собі участь у новій ЛЧ. У разі успіху Динамо, Україна матиме два представники в історичному розіграші Ліги чемпіонів.

Зміни у форматі ЛЧ:

• Кількість учасників Ліги чемпіонів збільшиться із 32 до 36 команд.
  • Замість групового етапу всі учасники гратимуть у єдиній лізі.
  • Кожен клуб зіграє на загальному етапі 8 матчів (замість шести) проти восьми суперників (4 вдома, 4 на виїзді).
  • Вісім найсильніших клубів (місця з 1-го по 8-ме) автоматично вийдуть у плей-оф, в стадію 1/8 фіналу.
  • Команди, що посіли місця з 9-го по 24-те, візьмуть участь у стикових поєдинках за право зіграти в 1/8 фіналу. Інші клуби, які зайняли місця нижче 24-го покинуть змагання.

А у цьому відео ми побували в гостях у Динамо на презентації новачків. На відкритій зустрічі Максим Брагару та Олександр Піхальонок поспілкувалися із вболівальниками. Не оминули увагою і знімальну групу Інформатора.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Ребров повісив всіх собак на Луніна за матч проти Румунії. Також ми повідомляли, що Луї ван Гал розповів, що рак відібрав у нього змогу займатись коханням.