Костюк та Світоліна успішно долають змагальну сітку на турнірі тисячнику в Індіан-Веллсі

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Марта Костюк пройшли до наступних раундів на турнірі WTA 1000, який проходить в Індіан-Веллсі

Світоліна, Костюк
Світоліна та Костюк продовжують свій шлях на WTA 1000. Фото: Gettyimages.соm

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Марта Костюк продовжують свої виступи на WTA 1000, який проходить у США в місті Індіан-Веллс. Світоліна стартувала з перемоги на турнірі та вийшла до третього кола турнірної сітки. Водночас Марта Костюк вже потрапила в 1/8 фіналу, тому що її суперниця знялась зі змагань.

Світоліній знадобилося для перемоги три сети

Перша ракетка України у другому колі WTA 1000 виявилась сильнішою за представницю Чехії Катержину Сінякову. Поєдинок вийшов доволі напруженим. У першому сеті перемогу здобула українка - 6:3.

А от у другому раунді Сінякова зуміла відновити статус-кво та перемогла - 2:6. Все ж у вирішальному сеті Еліна Світоліна здобула доволі впевнену перемогу - 6:1. Тенісистки провели на корті дві години.

Фінальний результат:

• Еліна Світоліна (Україна) - Катержина Сінякова (Чехія) - 2:1 (6:3, 2:6, 6:1)

Як Костюк потрапила в 1/8

У першому двобої на турнірі Костюк перемогла японку Маї Хонтаму у двох сетах - 2:0 (6:4, 6:2). Цього виявилося достатньо для того, щоб відразу потрапити до 1/8. Суперницею українки за вихід в 1/8 мала бути зіркова Маркета Вондроушова, однак опонентка Марти знялася зі змагань.

"Маркета Вондроушова знялася з турніру. Її суперниця Марта Костюк автоматично виходить до четвертого раунду", - заявила пресслужба змагань.

З ким зіграють українки у наступних раундах

Вже у третьому колі змагань у США Світоліна зійдеться у двобої з Еммою Наварро, яка у попередньому раунді перемогла українку Лесю Цуренко - 2:1 (4:6, 7:5, 7:5). Водночас Марта Костюк на стадії 1/8 фіналу вийде проти тріумфаторки пари - Хаддад Майя - Анастасія Павлюченкова. Варто зазначити, що Павлюченкова спортсменка з росії, яка виступає під "нейтральним" статусом.

Окрім Світоліної Костюк та Цуренко, на турнірі у США Україну представляли ще дві спортсменки - Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна, які завершили змагання у другому колі. Ястремьска відмовилися продовжувати гру проти Радукану після консульатції з лікарем. Водночас Калініна зазнала поразки у грі проти італійки Бронцетті - 0:2 (3:6, 4:6).

Нагадаємо, що раніше на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго українська тенісистка Марта Костюк стала віце-чемпіонкою змагань. В 1/2 Костюк перемогла Джессіку Пегулу з США. І лишень у фіналі британка Кеті Бултер зуміла зупинити переможну ходу українки.

Раніше Інформатор розповідав, що футбольний світ сколихнула новина про можливе самогубство відомого футболіста Дані Алвеса у в'язниці. Близькі гравця вже встигли спростувати інформацію. Новина шокувала оточення Алвеса.

Також ми розповідали, що збірна України може втратити важливого гравця непередодні гри за вихід на Євро-2024. Український легіонер, який виступає в Іспанії зазнав травми коліна.