Київ-Баскет переміг завдяки рекорду американського форварда

Кияни одержали другу перемогу поспіль

Київ-Баскет грає в столичному "баблі"
Брентлі Байнум оновив рекорд результативності цього сезону

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги України з баскетболу, Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи. Поки найтитулованіший клуб країни, Будівельник, знявся зі змагань, чемпіонат продовжився.

Кияни, які грають у домашньому "баблі", попри кадрові втрати змогли переграти команду Артема Сліпенчука. Найбільшу роль попереду завдяки новій агресивній тактиці відіграли Брентлі Байнум та Лєв Кошеватський.

Байнум взагалі встановив рекорд результативності сезону за перші дві чверті. На його рахунку 27 очок, 11/12 двоочкових і 5/5 реалізованих штрафних. Завдяки цьому кияни пішли на велику перерву, маючи перевагу у 16 очок.

В другій половині проти Байнума почали грати щільніше - але це лише відкрило простір для інших гравців Київ-Баскета. Фактично єдине, що тримало гостей в грі до останнього - це дальні кидки Далкорта та здорова агресія Андрія Агафонова.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів та новий рекорд результативності в сезоні - Байнум зміг набрати 40 очок, до яких додав шість підбирань. Для самих киян це друга поспіль перемога в столичному "баблі".

• Київ-Баскет - Черкаські Мавпи - 89:73 (27:20, 24:15, 18:24, 20:14)

Новий рекорд Байнума

Сам Байнум після рекордної гри так прокоментував свій виступ. Зокрема він зазначив, що попередні тижні були не найкращими для нього через біль в спині.

"Перед матчем я сказав менеджементу команди, тренеру, що хочу зіграти сьогодні класну гру, просто дайте мені м’яч. І я це зробив... Спостерігаючи в новинах в США я уявляв собі все набагато страшніше, але мої одноклубники, моя команда робить все, щоб я почувався в безпеці для того, щоб я тут грав і показував свій максимум, тому я очікую від цього сезону виключно позитивних моментів", - зазначив форвард киян.

Успіхи українських команд

В Єврокубку український Прометей зміг створити невелику сенсацію. В 11-му турі українці розбили Бешикташ з рахунком 89:70. Вирішальною в цьому матчі стала друга чверть.