Ілля Ковтун приносить Україні друге срібло на Олімпіаді-2024

Український гімнаст Ілля Ковтун здобув срібло Олімпійських Ігор-2024 в Парижі у вправах на паралельних брусах

Ілля Ковтун
Ілля Ковтун показав неймовірний виступ. Фото: Gettyimages.com

Український гімнаст Ілля Ковтун виборов срібну медаль Олімпійських Ігор-2024 в Парижі. Ілля виступав у вправах на паралельних брусах. Інший відомий гімнаст Олег Верняєв посів 8 позицію.

Золоту медаль одержав представник Китаю Цзоу Цзиньюань, який отримав за свій виступ - 16,200 бали. Своєю чергою Ілля отримав - 15,500 бала, чого вистачило для того, щоб одержати срібну нагороду. Бронзу здобув гімнаст з Японії Шінносуке Ока, як повідомляє Суспільне.

• 1. Цзоу Цзиньюань (Китай) - 16.200
  • 2. Ілля Ковтун (Україна) - 15.500
  • 3. Шінносуке Ока (Японія) - 15.300

...

• 8. Олег Верняєв (Україна) - 13.300.

Легендарний український гімнаст Олег Верняєв посів 8 місце. Під час виконання вправ Олег, на жаль, припуститися помилки - не втримався на брусах. Через, що не міг претендувати на медаль.

До речі, перед цим виступом Ілля Ковтун здобув два 4-х місця у багатоборстві та вільних вправах. Однак він вдало використав останній шанс та виборов першу нагороду на Олімпіадах. Додамо, що цей виступ став фінальним для наших гімнастів на ОІ-2024.

Ілля Ковтун приносить Україні друге срібло на Олімпіаді-2024 1

Нагородження переможців. Фото: скриншот Суспільне

Україна здобула вже 7 нагород

Україна відчутно покращила позиції у медальному заліку. Наразі Україна на 17 місці. Наші спортсмени здобули вже 7 нагород (2 золота, 2 срібла, 3 бронзи). Ілля Ковтун приніс Україні друге срібло на ОІ.

Станом на 14:00, 5 серпня, перше місце в медальному заліку посідає збірна Китаю (21 золота, 16 срібла, 12 бронзи). На другому місці США (19 золота, 27 срібла, 26 бронзи). Замикає трійку Франція (12 золота, 14 срібла, 18 бронзи).

Україна продовжує боротися за медалі на ОІ-2024

А ось у цьому відео дізнайтеся про наших головних зірок Олімпіади. Українська делегація продовжує боротьбу за медалі на ОІ-2024. Серед наших спортсменів, достатньо відомих імен залишаються у грі, зокрема Олександр Хижняк та Жан Беленюк спробують здобути золоті медалі. До слова, напишіть в коментарях, яке місце Україна посяде у медальному заліку.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Магучіх виборола для України друге золото Олімпіади-2024. У фіналі Ярослава виглядала дуже впевнено. Також ми повідомляли, що Сент-Люсія виграла золото ОІ на 100 метрівці, тому що Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс не пустили на арену.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут