Хочу подякувати ЗСУ: Ярослава Магучіх прокоментувала перемогу на Олімпіаді-2024

Ярослава Магучіх здобула перемогу у фіналі стрибків у висоту на Олімпійських Іграх-2024 у Парижі, Ірина Геращенко посіла третє місце

Ярослава Магучіх
Ярослава принесла Україні золото. Фото: x.com/worldathletics

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула золото Олімпіади-2024. ЇЇ колега Ірина Геращенко виборола бронзову нагороду. Спортсменки присвятили перемогу Україні та її захисникам.

Після завершення змагань спортсменки поділились враженнями. Ярослава Магучіх заявила, що здобула перемогу для України. Також вона подякувала ЗСУ.

здобула золоту нагороду для нашої країни. Я неймовірно щаслива. Хочу подякувати ЗСУ, військовим, волонтерам. Це медаль для всієї країни.

Я нервувала? Взагалі я була дуже добре налаштована. Звісно, Олімпійські ігри раз на чотири роки. Однак я намагалася про це не думати, бо все ж це свято спорту. У мене була така мотивація, приїхала лідеркою сезону зі світовим рекордом. Це давало мені мотивації. На жаль, не вдалося стрибнути вище, але це змагання, так треба. Працюємо далі, є над чим", - розповіла Магучіх в коментарі для Суспільного.

Разом з цим про свої емоції розповіла бронзова призерка Ірина Геращенко. Спортсменка здобула дебютну нагороду на Олімпіадах.

"Була впевненість, що можу стрибати далі. На 1.98 метра була гарна перша спроба, я просто вийшла робити стрибок. А вже після того, коли зрозуміла, що це може бути медаль, я вирішила додати сили. Друга та третя спроба були нормальні, однак вже такі, що не беруться. Дійсно фарт був на моєму боці. Ми вдвох треті з результатом 1.95 м. Це невисокі результати, але зірки зійшлися і все склалося на мою користь. Я дуже щаслива", - сказала Ірина.

Як виглядає медальний залік Олімпіади-2024

Станом на 11:00, 5 серпня, перше місце в медальному заліку посідає збірна США (19 золота, 27 срібла, 26 бронзи). На другому місці Китай (19 золота, 15 срібла, 11 бронзи). Замикає трійку Франція (12 золота, 14 срібла, 18 бронзи).

Наша збірна відчутно покращила позиції. Наразі Україна на 17 місці (2 золота, 1 срібло, 3 бронзи).

Яке місце посяде Україна в медальному заліку ОІ-2024

Змагання на Олімпіаді-2024 продовжуються. У цьому відео команда Інформатора розповіла про головних зірок України на Олімпійських іграх. Українська делегація налічує 140 спортсменів. Дехто вже покинув змагання. Однак достатньо відомих представників залишаються у грі, зокрема, Жан Беленюк та Олександр Хижняк спробують здобути золоті нагороди. До речі, напишіть в коментарях, яке місце Україна посяде у медальному заліку.