Гол Циганкова не врятував Жирону від ганебної поразки

Український легіонер іспанської Жирони Віктор Циганков у понеділок, 19 лютого, у матчі 25-туру Ла Ліги забив у ворота Атлетіка Більбао, але Жирона програла, припустившись жахливих помилок у захисті

Віктор Циганков Жирона Атлетік
Віктор Циганков відзначився результативною дією вперше за місяць Фото: Gettyimages.com

В останньому матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії Атлетік приймав Жирону. Гра відбулась у понеділок, 19 лютого, та закінчилась перемогою Атлетіка з рахунком 3:2. У складі Жирони забитим м’ячем відзначився півзахисник збірної України Віктор Циганков.

Українці Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі Жирони. І зовсім швидко їхня команда пропустила. На другій хвилині Алейш Гарсія з лівого флангу віддав передачу паралельно лінії свого штрафного майданчика, Беренгер перехопив м’яч і потужно пробив у лівий кут.

Атлетік продовжував тримати під тиском захист Жирони. І це приводило до нових помилок. Але гравці Атлетіка раз за разом вибачали суперника. Жирона відповідала дальніми ударами. Зокрема голкіпер Атлетіка Сімон потягнув з-під поперечини гарматний постріл Циганкова.

А після перерви Жирона відігралась. На 49-й хвилині Циганков в дотик замкнув простріл з лівого флангу. Втім вже на 56-й хвилині провал у центрі захисту привів до другого голу Беренгера. А ще через чотири хвилини захисники Жирони дозволили Іньякі Вільямсу вийти на ударну позицію і рикошетом від стійки відправити м’яч у ворота. Атлетік мав ще декілька моментів. В одному з епізодів гол у свої ворота ледь не забив голкіпер Жирони Гассаніга.

Якби Атлетік не знизив тиск, то четвертий гол не забарився би. А так господарі відійшли у захист, за що і поплатилися. На 75-й хвилині Ерік Гарсія після подачі зі штрафного скоротив різницю до мінімуму. Гості могли навіть вирвати нічию, але спочатку Савіо не зміг обіграти голкіпера, а удар Соліса прийняв на себе захисник на лінії порожніх воріт.

• Атлетік – Жирона 3:2;
    Голи: Беренгер, 2, 56, І. Вільямс, 60 – Циганков, 48, Е. Гарсія, 75.

Атлетік: Сімон, Берчіче, Вівіан, Альварес (Паредес, 86), Лекуе (Де Маркос, 30), Галаррета, Прадос (Весга, 86) Беренгер, У. Гомес (Сансет, 74), І. Вільямс, Гурусета (Н. Вільямс, 74).

Жирона: Гассаніга, Гутьєррес, Хуанпе, Е. Гарсія, Мартінес (Валері, 74), А. Гарсія, Еррера (Стуані, 89), Савіо, Мартін (Порту, 74), Циганков (Соліс, 88), Довбик.

Поразку своєї команди прокоментував головний тренер Жирони Мічел. За словами фахівця, його підопічним не вистачило рішучості в атаці. Жирона продовжуватиме боротись за вихід у Лігу чемпіонів.

"Ми очікували складний матч, з дуже хорошим тиском з боку суперника і спробами грати вертикально. Нам не вистачило виграних єдиноборств і рішучості в атаці. У другому таймі ми створювали гольові ситуації, але припустилися помилок при пропущених м'ячах. Нам не вистачало глибини атак у першому таймі, коли ми домінували на полі.
Ніхто не може вимагати, щоб ми завжди перемагали. Індивідуальні помилки – це відповідальність всієї команди. Ми не знали, як створити вертикальність, коли домінували, і нам доведеться продовжувати працювати над цим.

На Сан-Мамесі постраждали всі. Останні три гри були складними, і можливо з Реалом були не ми. У двох інших ми зіграли непогано, і ми, як і раніше, перебуваємо у привілейованому становищі. Я не говорю, що ми команда чемпіонів, але ми не збираємося виходити з боротьби за Лігу чемпіонів", - сказав наставник Жирони.

Як Жирона виступає в Ла Лізі

Жирона зазнала другої поразки поспіль. Втім команда зберегла другу сходинку турнірної таблиці. Але відстань від лідера, мадридського Реала, зросла до шести очок.

Гол Циганкова не врятував Жирону від ганебної поразки 1

Наступним суперником Жирони в чемпіонаті Іспанії стане Райо Вальєкано. Поєдинок відбудеться у понеділок, 26 лютого. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.

В цьому відео Інформатор підбив підсумки минулого тижня. Андрій Лунін своїми сейвами дозволив Реалу зберегти перемогу у Лізі чемпіонів. Сага з переходом Кіліана Мбаппе в Реал схоже добігає кінця.

Раніше Інформатор повідомляв результати 25-го туру чемпіонату Італії. Інтер скористався осічкою Ювентуса і зміцнив лідерство.

Також ми розповідали, що Кіліан Мбаппе таємно підписав контракт з мадридським Реалом. Зарплата французького форварда становитиме 15-20 мільйонів євро на рік.