Два гравці Динамо отримали травми під час контрольного матчу на зборах

Гравці київського Динамо Крістіан Біловар та Навін Малиш у четвер, 9 лютого, отримали травми під час товариського матчу проти латвійської Лієпаї на зимовому зборі у Туреччині

Динамо Київ
Крістіан Біловар та Навін Малиш травмувались на зборах Фото: ФК Динамо

Захисники київського Динамо Крістіан Біловар та Навін Малиш у четвер, 9 лютого, отримали травми під час контрольного поєдинку проти латвійської Лієпаї. Динамівці готуються до другої частини чемпіонату України і проводять тренувальні збори в Туреччині. Перший матч УПЛ у 2024 році Динамо зіграє 25 лютого.

Огляд матчу

Київське Динамо втратило двох гравців. Навін Малиш та Крістіан Біловар отримали травми у контрольній грі, яку команда проводила в рамках підготовки до відновлення сезону. У Крістіана Біловара розсічена рана надбрівної дуги та струс головного мозку середнього ступеню, повідомляє офіційний сайт Динамо. На відновлення гравцю знадобиться не менше двох тижнів.

У Навіна Малиша пошкодження більш серйозне. Футболіст отримав перелом п’ятої плюсневої кістки. Захисник пропустить не менше трьох місяців.

Як пройшов матч

Поєдинок проти Лієпаї Динамо проводило після декількох днів перепочинку. Кияни повели в рахунку на 8-й хвилині. Андрієвський вивів Царенка фактично віч-на-віч із голкіпером Лієпаї і динамівець свій шанс реалізував. Лієпая відігралась на 18-й хвилині після контратаки, але вже на 22-й Дячук знову вивів Динамо вперед.

На 34-й хвилині Супряга закріпив перевагу Динамо, вдало зігравши на добиванні. Втім ще до перерви Лієпая скоротила відставання. Голкіпер Динамо Нещерет не зміг парирувати дальній удар Сілагадзе.

На третій хвилині другого тайму Караваєв відправив у ворота суперника четвертий м’яч. А через кілька хвилин розсічення отримав Крістіан Біловар. На 63-й хвилині тренер Динамо провів цілу низку замін. І одна з них швидко спрацювала. Ванат отримав передачу від Кабаєва і пробив точно у кут. Більше рахунок у матчі не змінювався.

• Динамо (Україна) – Лієпая (Латвія) 5:2;
    Голи: Царенко, 8, Дячук, 22, Супряга, 34, Караваєв, 48, Ванат, 66 – Каірмані, 18, Сілагадзе, 44.

Динамо: Нещерет (Моргун, 63), Біловар (Попов, 55), Сирота (Михавко, 63), Дячук (Малиш, 63), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Бражко, 63), Караваєв (Кабаєв, 63), Беніто (Волошин, 63), Царенко (Буяльський, 46), Супряга (Ванат, 63).

Лієпая (стартовий склад): Рассул Ба, Фалл, Каірмані, Сілагадзе, Куція, Шейк Діуф, Лассана Файє, Улдрікіс, Пацація, Чернозуб, Лазарєвс.

Наступний матч на зборах Динамо проведе у п’ятницю, 9 лютого. Суперником київського клубу стане Шкендія з Північної Македонії. Початок матчу о 16:00. Трансляція на клубному каналі Динамо в YouTube.

Як Динамо виступає в УПЛ

Першу частину чемпіонату Динамо закінчило на п’ятій сходинці турнірної таблиці УПЛ. Але команда провела лише 14 матчів – найменше з команд чільної п’ятірки. Після поразки від Шахтаря з рахунком 0:1, яка призвела до відставки головного тренера команди Мірчі Луческу, Динамо видало серію з чотирьох перемог поспіль.

Лідирує у турнірній таблиці Кривбас. СК Дніпро-1 поступається сусідам по області за додатковими показниками. Третім йде амбіційний новачок УПЛ житомирське Полісся.

Два гравці Динамо отримали травми під час контрольного матчу на зборах 1

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав, з ким зіграє збірна України у Лізі націй-2024/24. Також ми повідомляли про трансфери українських клубів під час зимової перерви.