Дракони якісно-показово пошматували Бенфіку Трубіна

У неділю, 3 березня, в рамках 24 туру чемпіонату Португалії Порту на своєму полі розтрощив Бенфіку Анатолія Трубіна - 5:0

Трубін, Бенфіка, Порту
Трубін вперше пропустив 5 голів в одній грі за Бенфіку. Фото: Gettyimages.соm

У рамках 24-го туру чемпіонату Португалії Порту на своєму полі в принциповому матчі розгромив Бенфіку. Капітан гостей Отаменді отримав вилучення, водночас Анатолій Трубін продемонстрував не дуже впевнену гру. Поєдинок закінчився з рахунком - 5:0.

Як Порту знищив Бенфіку

Господарі, які мають давнє прізвисько "дракони" почали свої потужні атаки на ворота Трубіна вже на перших хвилинах гри. Відповідно вже на 20-й хвилині бразилець Галено відкрив рахунок у матчі. Український голкіпер Трубін, на жаль, припустився помилки під час кутового суперників.

Ще наприкінці першого тайму Галено оформив дубль, на цей раз кволу гру продемонстрували захисники Бенфіки. У другому таймі навала господарів продовжилася і на 55-й Венделл зробив рахунок розгромним. Вже на 61-й Отаменді отримав червону карточку та залишив команду Трубіна в меншості.

Тому гравці Порту вирішили добити і без того невпевнених опонентів. На 75-й забив всім відомий та скандальний Пепе. А на 90-й Лоудер оформив 5 гол "драконів" та поставив жирну крапку у грі.

• Порту Бенфіка - 5:0

Голи: Галено (20, 44), Венделл (55), Пепе (75), Денні Лоудер (90)

Вилучення: Отаменді (61)

Порту склад: Діогу Кошта, Жоау Маріу (Санчес, 83), Пепе, Отавіо, Венделл, Ніко Гонсалес (Еуштакіу, 83), Варела, Пепе Акіно, Галено (Хайме, 82), Франсішку Консейсау (Тоні Мартінес, 88), Еванілсон (Лоудер, 83).

Бенфіка склад: Трубін, Отаменді, Антоніу Сілва, Морато (Альваро Фернандес, 46), Ди Марія (Нерес, 57), Жоау Маріу, Рафа Сілва (Томаш Араужу, 63), Кекчю (Флорентіну, 46), Жоау Невеш, Еурснес, Тенгстедт (Артур, 56).

Що сказав тренер Порту після гри

Головний тренер Порту Сержіу Консейсау дав коментар після поєдинку. Коуч похвалив своїх підопічних. Однак також нагадав, що в чемпіонаті Порту продовжує поступатись Спортінгу та Бенфіці.

"Гравці заслуговують на привітання, вони повною мірою інтерпретували те, що було підготовлено в різні моменти гри. Чудова гра, яка варта трьох очок. Прикро усвідомлювати, що з точки зору якості, немає такої великої різниці в лізі за очками, і ми винні в цьому.

Гравці можуть і повинні знати, що можуть мати більше таких виступів. Переможний менталітет і чемпіонське мислення - це те, над чим ми щодня працюємо, щоб передати молоді. Я ніколи не втомлюся це повторювати", - запевнив Сержіу Консейсау.

Наразі чемпіонат Португалії очолює Спортінг, який має в активі 59 балів. Другу позицію займає команда Трубіна - 58 очок. Водночас гравці Порту розташувалися на 3 сходинці та набрали 52 пункти.

Раніше Інформатор повідомляв, що Шевченко запросив в Україну президентів світових футбольних організацій. Чеферіну та Інфантіно варто відвідати Україну перед тим, як ухвалювати рішення щодо російського футболу. Також ми розповідали про матч Шахтар - Кривбас.

А ось тут наша команда підбила підсумки насиченого спортивного тижня. Наша жіноча збірна з гандболу оформила надважливу перемогу у відборі на ЧЄ-2024. Колишній очільник УАФ вийшов на волю. Водночас наші спортсмени активно готуються до Олімпіади в Парижі - дізнайтесь про ці та інші події в нашому огляді.