Динамо переїхало Партизан та готується до шотландських рейнджерів в ЛЧ

Ліга чемпіонів: Динамо перемогло Партизан і у другому матчі та вийшло до третього кваліфікаційного раунду, де зіграє проти Рейнджерс

Динамо
Динамо впевнено перемогло Партизан у Белграді. Фото: Gettyimages.com

Київське Динамо здобуло перемогу у матчі 2 кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Партизана. Команда Олександра Шовковського виграла обидва матчі і тепер зіграє у третьому кваліфікаційному раунді. Нагадаємо, що у першій грі Динамо рознесло Партизан із хокейним рахунком

У Белграді інтриги не вийшло. Вже на 16-й хвилині Андрій Ярмоленко увійшов до штрафного майданчику та з лівої ноги спокійно уразив дальній нижній кут. Увесь перший тайм Динамо домінувало та мало хороший контроль м'яча. По перерві кияни продовжили нарощувати перевагу і трансформували її у гол. Маркович сфолив на Ванаті у своєму штрафному майданчику. Сам потерпілий і виконав вирок арбітра - 2:0. А третій м'яч вже у компенсований час забив Олександр Караваєв.

Таким чином, Динамо перемогло Партизан у другому кваліфікаційному раунді із загальним рахунком 9:2 (6:2; 3:0). У наступному раунді суперником команди Олександра Шовковського стане шотландський Рейнджерс. Матчі відбудуться 6 та 13 серпня.

Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд

Партизан - Динамо - 0:3 (0:1; 0:2)

Голи: Ярмоленко, 16; з пенальті, Ванат, 68; Караваєв, 90+3.

Як Динамо грало в єврокубках останніми сезонами

Минулого сезону кияни виступали у Лізі конференцій. Там вони пройшли грецький Аріс (0:1; 2:1, 6:5 по пенальті). А у вирішальному раунді Динамо поступилося Бешикташу: 2:3 та 0:1.

У сезоні 2022/2023 Динамо починало свій шлях у третьому кваліфікаційному раунді ЛЧ. Тоді суперником біло-синіх став австрійський Штурм. Український клуб здобув дві перемоги у двох матчах (1:0; 2:1). Але у плейоф кваліфікації Динамо програло Бенфіці - 0:2, 0:3. У групі Ліги Європи наш представник опинився в одному квартеті з Фенербахче, Ренном та АЄК з Ларнаки. Динамо набрало лише одне очко, зігравши внічию з представниками Кіпру та припинило єврокубкову кампанію.

Раніше Інформатор розповідав, що сказав Олександр Шовковський перед матчем проти Партизана. Кияни отримали хороше поповнення складу.  Також ми повідомляли, що Динамо відмовилося від спільних заходів із Партизаном через участь сербів у товариському турнірі у Москві.

А у цьому відео ми побували в гостях у Динамо на презентації новачків. На вікдритій зустрічі Максим Брагару та Олександр Піхальонок поспілкувалися із вболівальниками. Не оминули увагою і знімальну групу Інформатора.