Баєру Хабі Алонсо підкорилось неймовірне досягнення

Баєр у матчі 1/4 фіналу Ліги Європи у четвер, 18 квітня, зіграв унічию 1:1 з Вест Гемом: команда Хабі Алонсо не програє у 44-х матчах поспіль і це рекорд для топ-5 ліг Європи

Баєр, Хабі Алонсо
Баєр під керівництвом Хабі Алонсо виграв Бундеслігу і вийшов у півфінал Ліги Європи

Баєр встановив рекорд для європейських топ-5 ліг, не програвши у 44-му матчі поспіль. Досягнення підкорилось команді Хабі Алонсо у матчі 1/4 фіналу Ліги Європи проти Вест Гема, який пройшов у четвер, 18 квітня і закінчився з рахунком 1:1. Баєр вийшов у півфінал Ліги Європи, а перед цим гарантував собі чемпіонство у Бундеслізі.

Безпрограшна серія леверкузенського Баєра у сезоні-2023/24 зросла до 44-х матчів у всіх турнірах. На рахунку Баєра 38 перемог та 6 нічиїх. Востаннє в офіційному матчі клуб програвав у фінішному турі Бундесліги минулого сезону. Тоді Байєр програв Бохуму 0:3.

За кількістю матчів без поразок Баєр встановив рекорд серед клубів із топ-5 європейських ліг у XXI столітті. Попереднє досягнення належало Ювентусу. З травня 2011 по травень 2012 року італійський клуб не програвав у 43-х поєдинках поспіль.

У нинішньому сезоні Баєр вже гарантував собі чемпіонство. Баєр виграв Бундеслігу вперше в історії. Головний тренер команди Хабі Алонсо задоволений сезоном.

"Це наслідок гарної роботи. Це дуже приємно і ми раді цьому. Непереможних команд не буває. Ми боремося за те, щоб конкурувати в кожному матчі та в кожному турнірі. У нас хороший склад, гравці хочуть боротися та прагнуть виграти якнайбільше матчів. Ми не думаємо про фінал Ліги Європи - лише про наступну гру", – сказав іспанський фахівець.

Як пройшов рекордний для Баєра матч

На гру з Вест Гемом Баєр вирушив, маючи запас у два м’ячі. Вест Гем відкрив рахунок на 13-й хвилині. Баєр зміг уникнути поразки наприкінці поєдинку. На 89-й хвилині Фрімпонг зрівняв рахунок.

• Вест Гем – Баєр 1:1 (перший 0:2);
    Голи: Антоніо, 13 – Фрімпонг, 89.

"Ми готувалися до того, що суперник дуже сильно тиснутиме. Нам було не дуже добре в нашій схемі на гру, ми не могли знайти свою гру. Щиро кажучи, у першому таймі вони були кращими, а ми відчували себе не дуже комфортно. На щастя, ми змінили ситуацію у перерві.

Я щасливий, що ми пройшли далі. У Лізі Європи завжди бувають складні моменти.

У Вест Хема хороші футболісти та енергія. Потрібно віддати їм належне, вони грали дуже сильно, зовсім не так, як у Леверкузені. Потрібно впоратися з важкими моментами, не завжди вдається контролювати гру усі 90 хвилин. Дуже важливо, що ми не пропустили другий чи третій гол", - сказав після матчу Хабі Алонсо.

Раніше Інформатор повідомляв результати чвертьфінальних матчів Ліги Європи та Ліги конференцій. Ліверпуль не зміг виправити ситуацію після домашньої поразки від Аталанти з рахунком 0:3.

Також ми розповідали, що Шахтар у перенесеному матчі обіграв Зорю. "Гірники" у турнірній таблиці випереджають Динамо на чотири очки.

А ось тут команда Інформатора розповідає про кращих гравців київського Динамо в історії незалежної України, які грали під номером "10". "Десятка" у футболі давно вважається крутим номером. З номером "10" на футболці грали легенди світового футболу Пеле, Марадона, та багато інших зірок. Ми розповіли про шлях Віктора Леоненка, Андрія Шевченка та інших знакових для Динамо "десяток". Вмикайте відео, дивіться та залишайте свої коментарі.