Арсенал Зінченка знищив Челсі Мудрика сухою п'ятіркою

У перенесеному матчі 29-го туру АПЛ Арсенал розгромив Челсі - 5:0, гра пройшла у вівторок, 23 квітня, українці Зінченко та Мудрик взяли участь у поєдинку

Мудрик, Зінченко
Мудрик розпочав гру зі стартових хвилин, Зінченко вийшов на заміну. Фото: Gettyimages.соm

Арсенал вдома знищив Челсі - 5:0 у перенесеному матчі 29-го туру АПЛ. За "канонірів"  Гаверц та Вайт забили по дублю. Арсенал очолив таблицю ліги, але у Ліверпуля одна, а в Сіті дві гри в запасі.

"Каноніри" розрядили гармати у ворота "аристократів"

Гравці Арсенала з перших хвилин взяли ініціативу до своїх ніг. Вже на 4-й хвилині Троссар вивів господарів вперед після передачі Райса. В першому таймі попри відчутну перевагу Арсенала голів більше не було. Однак у другому таймі на 52-й хвилині Вайт подвоїв перевагу, а за кілька хвилин Гаверц зробив її розгромною.

Втім, на цьому злива голів у ворота Челсі не закінчилася. Гаверц на 65-й хвилині вколотив четвертий м'яч у грі. А на 70-й Вайт поставив крапку, забивши п'ятий гол у ворота "аристократів". Варто зазначити, що український гравець Челсі Михайло Мудрик розпочав матч в основі та був замінений на 66-й хвилині. А капітан збірної України та футболіст Арсенала Зінченко з'явився на полі на 72-й хвилині.

• Арсенал - Челсі 5:0

Голи: Троссар (4), Вайт (52, 70), Гаверц (57, 65).

Що сказали головні тренери після гри

Слова коуча Челсі Маурісіо Почеттіно:

"Ми дуже погано розпочали поєдинок і пропустили швидкий гол, після якого не змогли оговтатись. Можливо, ми почали якось відповідати після перших 10 чи 15 хвилин, але цього було замало. В перерві ми говорили, що неможливо так починати матч такого рівня. Однак в другому таймі ми знову стартували погано, пропустили двічі. Далі думаю, команда здалася. Ми вже не були в грі".