Арбітр вкрав у Баварії перемогу в матчі ЛЧ проти Арсенала

Перший матч в 1/4 ЛЧ між Арсеналом та Баварією закінчився з рахунком - 2:2, однак гра запам'яталася непризначеним пенальті у ворота лондонців в другому таймі, Габріел зіграв руками у карному майданчику

Тухель, Баварія, Арсенал
Тухель незадоволений рішенням головного арбітра. Фото: Gettyimages.соm, скриншот з трансляції

Арсенал та Баварія видали топовий поєдинок в першому матчі 1/4 Ліги чемпіонів - 2:2. Але в другій половині гри стався доволі неординарний випадок. Воротар "канонірів" дав пас захиснику Габріелю, але він вирішив взяти круглого до рук та розіграти м'яч самостійно. Відповідно правил арбітр Нюберг мав призначити пенальті у ворота господарів, однак, він цього не зробив.

Таке рішення судді призвело до хейту в його сторону. Свої нарікання висловив і головний тренер Баварії Тухель. За його словами, арбітру просто забракло сміливості призначити одинадцятиметровий. Момент стався на 67-й хвилині гри за рахунку - 1:2 на користь Баварії.

"Суддя припустився величезної помилки – був пенальті за гру руками. Дивна ситуація: суперник опускає м'яч на газон, арбітр свистить. Але потім захисник бере м'яч у руки.

Що мене розлютило, то це пояснення арбітра. Він сказав нашим гравцям, що це була "дитяча помилка" і він не дасть за таке пенальті в 1/4 Ліги чемпіонів. Це жахливе пояснення! Дитяча помилка, доросла - яка різниця? Це несправедливо, тому що це серйозне рішення, і воно, на жаль, проти нас", - розповів Тухель.

Момент, коли Габріел взяв м'яча до рук.

Арсенал теж претендував на пенальті

Потенційний момент для призначення пенальті у ворота Баварії теж був. Наприкінці гри Сака прокидав м'яч повз Ноєра, відбувся контакт, через який Сака впав на газон. Після матчу футболіст Троссар (відзначився другим голом за Арсенал - ред.) дав коментар щодо цієї ситуації.

"Це було схоже на пенальті. Виглядало так, що був чистий контакт", - розповів Троссар.

Втім, багато вболівальників відмітили не дуже природне падіння гравця Арсенала. Схоже Сака шукав контакт з воротарем Баварії. До речі, суддя VAR переглянув, але рішення не змінив.

Момент із Сакою та Ноєром.

Нагадаємо, що гра Арсенала та Баварії закінчилася з рахунком - 2:2. Матч-відповідь відбудеться в середу, 17 квітня, в Мюнхені. Переможець отримає путівку в 1/2 ЛЧ.

А ось тут наша команда підбила підсумки попереднього цікавого спортивного тижня. У випуску розповідаємо про невдалий для України тенісний турнір WTA у Чарльстоні. Також розбираємось, що відбулося з Олександром Хацкевичем в Польщі. Та чи справді Луніну запропонували нову угоду в Мадриді? Дізнайтеся - у нашому огляді.

Раніше Інформатор розповідав, що Мінспорту захистило від мобілізації УАФ та п’ять клубів УПЛ. Шахтар, Динамо та Кривбас увійшли до переліку захищених від мобілізації клубів. Також ми повідомляли, що терористи ІДІЛ погрожують терактами на чвертьфіналах ЛЧ. Раніше з'явилася інформація і про небезпеку для ЧЄ-2024.