Андрій Воробей назвав переможця півфінала Кубка України Полісся - Ворскла

Легендарний футболіст кількох клубів УПЛ та збірної України розповів, кого бачить фаворитом у матчі 1/2 фіналу Кубка України

Кубок України 2023/2024
У протистоянні Полісся та Ворскли визначиться другий фіналіст Кубка України 2023/2024

Відомий український футболіст Андрій Воробей в ексклюзивному коментарі для Інформатора поділився думкою щодо півфінального матчу Кубка України Полісся - Ворскла. У цій грі визначиться другий фіналіст турніру. Першим став донецький Шахтар, який у матчі проти Чорноморця здобув перемогу із розгромним рахунком.

Як вважає Андрій Воробей, у матчі Полісся - Чорноморець на глядачів чекає чимало боротьби, оскільки обидві команди не дуже вдало виступають після зимової перерви. Утім, невеличку перевагу легендарний нападник віддає Поліссю. Житомирці, мовляв, мають більший потенціал.

"Дві команди, які після відновлення чемпіонату України після зимової паузи, ніяк не можуть знайти свою гру. За потенціалом Полісся виглядає трохи краще. І по класу гравців, і за фінансовим станом. Бо Ворскла має певні труднощі. Тому, мені здається, що Полісся має трішки більше шансів на вихід далі. Думаю, що зі скрипом, не з великим рахунком, але Полісся пройде у фінал", - сказав Андрій Воробей.

Андрій Воробей забивав у фіналі Кубка України

У сезоні 2001/2002 Андрій Воробей забив вирішальний гол у фіналі Кубка України. Тоді Шахтар та Динамо зіграли внічию 2:2 в основний час. За гірників забивали Сергій Попов та Сергій Ателькін. У киян відзначилися Валентин Белькевич та Максим Шацьких. А Воробей забив переможний м'яч в овертаймі, на 99-й хвилині. Загалом Воробей тричі вигравав Кубок України, і всі рази - у складі Шахтаря (2001; 2002; 2004).

Який шлях пройшли Полісся та Ворскла у Кубку України

Полісся свій шлях до півфіналу розпочало зі стадії четвертого раунду. У ній житомиряни із рахунком 2:0 перемогли Агробізнес. В 1/8 фіналу Полісся вибило з розіграшу Дніпро-1 (1:1; 5:4 у серії пенальті). У чвертьфіналі команда з Житомира була сильніша за Олександрію і так само, у серії післяматчевих пенальті (0:0; 4:3).

Ворскла стартувала з 1/8 фіналу, де вибила з розіграшу Металіст 1925 (3:0). У чвертьфіналі полтавська команда із таким самим рахунком здолала Оболонь. До речі, Ворскла у 2009 році вже вигравала Кубок України. Тоді біло-зелені перемогли Шахтар із рахунком 1:0. Переможний м'яч у тій грі забив Василь Сачко.

Раніше Інформатор розповідав, де та коли відбудеться фінал Кубка України. Цього сезону історичну подію прийматиме місто, у якому ще ніколи не грали вирішальний матч цього турніру. Також ми повідомляли про календар матчів олімпійської збірної України з футболу на Олімпіаді у Парижі.