Зимова Олімпіада-2024: як українці виступили 24 січня

В біатлоні пройшла остання гонка турніру

Зимова Олімпіада-2024
Українські атлети на трасах Канвондо Фото: НОК України

У п'ятий день Зимової Юнацької Олімпіади-2024 в змаганнях взяли участь сім українських атлетів. Найвищім для нашої команди стало дев'яте місце в біатлоні. Тож у медальній скарбничці збірної України залишається дві медалі.

У Канвондо в самому розпалі Зимова Юнацька Олімпіада-2024. В змаганнях беруть участь атлети від 15 до 18 років. Україну представляють 44 спортсмени. У середу, 24 січня, українці брали участь у трьох видах спорту – біатлоні, фрістайлі та гірськолижному спорті.

В біатлоні закінчилась змагальна програма. Останньою була змішана естафета. Україну представляли Валерія Шейгас, Поліна Пуцко, Дмитро Крюков та Олександр Біланенко.

Розпочинала гонку Валерія Шейгас. Вона відстрілялась без промахів. Використавши 3 додаткові патрони Шейгас передала естафету сьомою. Другий етап проводила Поліна Пуцко. Бронзова призерка у спринті стріляла не так влучно – чотири додаткові патрони і два промахи. Втім Поліна змогла відіграти для збірної України одну позицію.

Третім з українців на старт вийшов Дмитро Крюков. Стрільба юному біатлоністу не вдалась - п'ять додаткових та три штрафних кола. Це відкинуло команду на десяте місце. Олександр Біланенко стріляв набагато влучніше – лише три додаткові патрони. Фінішувала збірна України на дев'ятій позиції з відставанням від лідера більше восьми хвилин.

Перемогла у змішаній естафетній гонці збірна Італії. Другими стали спортсмени із Франції. Майже ідентична зі збірною України стрільба не завадила збірній Чехії вибороти бронзові медалі.

• 9. Україна (5+15) +8:11.8.

У фрістайлі спортсменки змагались у дисципліні слоупстайл. Наталія Казюк на старт не вийшла. Марія Анійчин показала 18-й результат в кваліфікації і до основного раунду не відібралась.

Гірськолижник Олександр Пацаган у слаломі-гіганті був 52-м після першого проїзду. На другу спробу українець не вийшов.

Змагання триватимуть до 1 лютого. Трансляції з Канвондо доступні на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Медальний залік

У скарбничці збірної України зараз дві медалі. "Срібло" завоював скелетоніст Ярослав Лавренюк, а бронзову нагороду здобула біатлоністка Поліна Пуцко.

У медальному заліку збірна України посідає 19-ту позицію. Очолює таблицю збірна Італії. На рахунку італійських спортсменів 13 нагород, 9 з яких найвищого ґатунку.

Зимова Олімпіада-2024: як українці виступили 24 січня 1