Журналісти та фани Арсенала розкритикували гру українського легіонера

Гравця звинувачують в обох пропущених м’ячах

Олександр Зінченко
Олександр Зінченко невпевнено провів матч проти Вест Гема Фото: Gettyimages.com

У четвер, 28 листопада, в матчі 19-го туру АПЛ Арсенал вдома поступився Вест Гему з рахунком 0:2. Український легіонер "канонірів" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і в якійсь мірі став причетним до обох голів. Зінченка замінили на 64-й хвилині.

Вест Гем відкрив рахунок на 13-й хвилині. Зінченко та бразилець Габріель завадили один одному вибити м’яч, чим і скористались гравці суперника. Другий м’яч Вест Гем забив після подачі з кутового. І схоже саме Зінченко не втримав гравця, за якого мав відповідати.

Українець отримав одну з найгірших оцінок у складі Арсенала від WhoScored. Не пожаліли Зінченка і журналісти.

"Черговий провал Зінченка в обороні й цього разу коштував Арсеналу набраних очок. Його помилка з Габріелем призвела до пропущеного голу. Він невпевнено зіграв у власному штрафному майданчику. Зараз українець у поганій формі", – написав Football London.

Журналіст Sky Sports Сем Бліц зазначив, що Зінченко помиляється не вперше.

"Погана гра проти Мохамеда Салаха в матчі з Ліверпулем, а потім непереконливі дії під час голу Вест Гема. Можливо, настав час відмовитися від українця, особливо у великих іграх", – написав Бліц.

Дісталось Олександру Зінченку і від вболівальників Арсеналу. Фанати просто знищили футболіста в мережі Twitter.

Certified Living Dub: "Випускати Зінченка – злочин. Артета, ти облажався".

Sag10: "Зінченко та Мартінеллі не мають грати в старті. Я втомився від них".

OxSam: "Зінченко – зброя, яку використовують проти Арсенала".

Огляд матчу Арсенал - Вест Гем

В Арсенал Зінченко перейшов з Манчестер Сіті влітку 2022 року. Трансфер обійшовся канонірам у 35 мільйонів євро.

Арсенал в АПЛ

Через поразку від Вест Гема Арсенал втратив лідерство. Тепер турнірну таблицю АПЛ очолює Ліверпуль. Свій наступний поєдинок "каноніри" проведуть 31 грудня. Суперником стане Фулгем, який посідає 13-те місце і має серію з трьох поразок поспіль.