Шалені камбеки та лють лідерів: огляд 19-го туру АПЛ

В англійській Прем'єр-Лізі дограли перше коло

Зінченко Мудрик
Олександр Зінченко та Михайло Мудрик: антигерой та герой Лондона у 19-му турі АПЛ. Фото: Gettyimages.com

Новий уік-енд під час Boxing Days вже подарував нам кілька шалених матчів: Сіті, МЮ та Брайтон здобували свої перемоги ледь не кров’ю. Та й в інших іграх є на що поглянути. Ми лише на день беремо перерву від АПЛ - а поки пропонуємо згадати, яким був цей тур елітної ліги.

Евертон 1:3 Манчестер Сіті

Дуже полярний матч, де Евертон спочатку розмазав Сіті по газону, а по перерві спромігся хіба що на кілька жовтих карток. Ірискам вдалося скористатися помилкою Родрі на повну - нарешті забив Гаррісон. Але потім містяни взяли все у свої руки та знущалися із господарів як тільки хотіли. Як підсумок - Пеп втрачає на травмі Стоунза, але забирає таку важливу перемогу і вривається у Топ-4.

Евертон - Манчестер Сіті 1:3 (1:0; 0:3)
Гол: Гаррісон, 29 - Фоден, 53, Альварес, 63 (п); Бернарду, 86

Ньюкасл 1:3 Ноттінгем

Тріпп’єр був одним із кращих захисників на початку сезону. Тепер же він просто гравець, як і всі представники Ньюкасла. Величезна кількість травм дуже вдарила по варіативності - і тепер команди вистачає тільки на один тайм. Почали команди рівно, але у господарів провалився Гордон, а в гостей запалив зірку Вуд. Його хет-трик просто знищив сорок, а Ноттінгем міг гуляти в чужому карному як у себе вдома. Черговий провал Ньюкасла та перша перемога червоних за дуже довгий час.

Ньюкасл - Ноттінгем 1:3 (1:1; 0:2)
Голи: Ісак, 23 (п) - Вуд, 45+1, 53, 60

Брентфорд 1:4 Вулвергемптон

Дуже легко вовкам вдалося на виїзді переграти Брентфорд. За півгодини вони тричі відзначилися у воротах господарів - лівий захисник подарував супернику моменти для всіх голів. Ярмолюк вийшов зі старту, але по перерві був замінений. Це не врятувало бджіл від більшого розгрому - ще один гол запхав Бєллєгар. Четверта поспіль поразка Брентфорда.

Брентфорд - Вулвергемптон 1:4 (1:3; 0:1)
Голи: Вісса, 16 - Леміна, 13; Хван, 14, 28; Бєллєгар, 79

Челсі 2:1 Кристал Пелас

Класний і водночас проблемний матч для українських фанатів: Мудрик забив важливий гол і травмувався у другому таймі. І знову - який матч поспіль Кристал Пелас створює чимало проблем грандам. Нічию до перерви гості майже перевели у три очки для себе, але тільки диво не дозволило їм знову відзначитися. На відміну від аристократів - із пенальті, але під кінець, вони гру врятували. Усі суперники свої матчі виграли, тому на положення в таблиці результат майже не вплинув.

Челсі - Кристал Пелас 2:1 (1:1; 1:0)
Голи: Мудрик, 13; Мадуеке, 89 (п) - Олісе, 45+1

Брайтон 4:2 Тоттенгем

Де-де, а вдома Брайтон шокує. Як би не з’їдала їх криза та травми, підопічні де Дзербі знущалися над Тоттенгемом усіма доступними методами. У першому таймі вони не дозволили шпорам навіть удар виконати, у другому ще більше довели свою перевагу до закономірної перемоги. Лише під кінець гри лондонці прокинулися, але пізнє запалювання не врятувало їх від ганьби.

Брайтон - Тоттенгем 4:2 (2:0; 2:2)
Голи: Хіншелвуд, 11; Педро, 23 (п), 76 (п); Еступіньян, 63 - Веліс, 81; Девіс, 86

Борнмут 3:0 Фулгем

Забарний і компанія не програють вже півтора місяці поспіль. Цього разу вони просто не помітили Фулгем. Команда стала мегазабивною, не так багато пропускає - і в цьому є заслуга українця. По самій грі слід відзначити, що лондонці досить довго трималися і лише гол у роздягальню зламав їх мотивацію. Далі господарі вже робили що хотіли і як хотіли. Перевірка сил чекає на Бормнут далі - в неділю гра проти злого Тоттенгема.

Борнмут - Фулгем 3:0 (1:0; 2:0)
Голи: Клюйверт, 44; Соланке, 62 (п); Сіністерра, 90+3

Шеффілд 2:3 Лутон

Матч-драма: Лутон виграв, забивши один (!) із п’яти м’ячів у цій грі! Почалося все з голу Дауті, але далі… Шеффілд за лічені хвилини здобуває перевагу і веде гру за своїм планом. Гості кидають у бій заміни, але далі стається справжня катастрофа господарів. За 4 хвилини вони забивають двічі… у власні ворота. Добиває враження, що другу поспіль перемогу Лутону приніс автогол Слімана, який тільки-но вийшов на заміну. Далі - реванш проти Челсі?

Шеффілд - Лутон 2:3 (0:1; 2:2)
Голи: Макберні, 61; Ахмедходжич, 69 - Дауті, 17; Робінсон, 77 (аг); Сліман 81 (аг)

Манчестер Юнайтед 3:2 Астон Вілла

Ох і заряджений матч! Щоразу, коли ми кажемо, що тен Хага час звільняти - МЮ створює шоу. Запальний матч проти Астон Вілли - справжня окраса вечора вівторка. Спочатку гості познущалися над дияволами, але потім допустили камбек із 0:2. І як же святкував перший гол Гойлунд - аж Онана прибіг через все поле. 19-й (!) тур став нарешті щасливим для нападника. Саме його шалений удар і приніс перемогу Юнайтед у дуже важкому та насиченому моментами матчі.

Манчестер Юнайтед - Астон Вілла 3:2 (0:2; 3:0)
Голи: Гарначо, 59, 71; Гойлунд, 82 - Макгінн, 21; Дендонкер, 26

Бернлі 0:2 Ліверпуль

Ліверпуль не відчув особливих складнощів у цьому матчі, розподіливши по голу на тур. Хоча по перерві було складніше: швидкий гол Нуньєза не вдавалося перетворити на щось більше весь матч, голкіпер Бернлі був просто неперевершеним із вісьмома сейвами. Втім Жота під кінець поставив крапку та забезпечив команді важливу перемогу й лідерські позиції.

Бернлі - Ліверпуль 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Нуньєз, 6; Жота, 90

Арсенал 0:2 Вест Гем

Знаючи результат гри Ліверпуля, каноніри готувалися до чергового повернення свого першого місця. Але навіть із Зінченком в основі їм не вдалося вберегтися від двох голів. Дуже слабка гра Арсенала: напевне, каноніри прочитали наш матеріал, що їм не вдається вигравати лігу за поточного розкладу на Boxing Days. Почитайте і ви, одразу зрозумієте, що за тенденція. А також відзначимо голкіпера Вест Гема: він тягнув усе, що летіло в його ворота.

Арсенал - Вест Гем 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Соучек, 13; Мавропанос, 55

Турнірна таблиця АПЛ

Шалені камбеки та лють лідерів: огляд 19-го туру АПЛ 1

Ліверпуль вривається на перше місце, Сіті підіймається вище, Тоттенгем і Арсенал горять як лідери. МЮ та Челсі знову виграють, але це не дозволяє їм покращити свою позицію. Натомість обом у спину вже дихає Борнмут. Також щільніше стає у підвалі: неочікувані перемоги лише двох аутсайдерів різко змінюють там становище.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут