Жирона втратила очки, розгром Вільярреалу: огляд 20-го туру Ла Ліги

Тур вийшов неповним, але багатим на сенсації

Валенсія Ла Ліга
Валенсія нагадала світу про свою потужність, Мічел втратив очки із аутсайдером. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Іспанії з футболу зіграли матчі 20-го туру. Через проведення Суперкубку країни цей тур вийшов неповноцінним і три матчі з десяти будуть дограні аж наприкінці січня.

Однак і серед тих ігор, які відбулися, вистачало цікавих та несподіваних результатів. Інформатор розповідає про матчі 20-го туру Ла Ліги.

Севілья 2:3 Алавес

Розпочався тур поразкою Севільї на своєму полі. Як не сподівалися вболівальники цього титулованого клубу, але прихід Кіке Санчеса Флореса не став панацеєю. Ще до перерви гості забили два м'ячі, фактично, заглушивши інтригу у матчі. Однак андалусійці ледь не створили камбек. Спочатку Рафа Міро відіграв один м'яч, а на 82-й хвилині господарі заробили пенальті, який реалізував Окампос. Утім, втримати нічийний результат, а тим паче, вирвати перемогу, Севільї не вдалося: Дуарте вже у компенсований час забив вирішальний м'яч та приніс важливу перемогу Алавесу: команда перервала безвиграшну серію з п'яти матчів.

Севілья - Алавес - 2:3 (0:2; 2:1)
Голи: 0:1, Тенкалья, 26; 0:2, Кіке Гарсія, 40; 1:2, Рафа Мір, 70; 2:2, з пенальті, Окампос, 82; 2:3, Р.Дуарте, 90.

Лас-Пальмас 3:0 Вільярреал

Ім'я не грає у футбол. Цей принцип слідом за Севільєю у суботу довів і Вільярреал. "Жовту субмарину" конкретно штормить цього сезону, а Лас-Пальмас навпаки, багато кого здивував зі знаком плюс. Островітяни вийшли вперед вже на 8-й хвилині та впевнено контролювали події на поле. На початку другого тайму рахунок було подвоєно, а довершив розгром Родрігес вже під завісу матчу.

Лас-Пальмас - Вільярреал - 3:0 (1:0; 2:0)
Голи: 1:0, Кіріан Родрігес, 8; 2:0, Херцог, 51; 3:0, Кіріан Родрігес, 63.

Мальйорка 1:1 Сельта

Сельта бореться за виживання та змогла взяти очки у матчі із Мальйоркою. Гості вийшли вперед вже на 10-й хвилині, коли досвідчений Яго Аспас уразив ворота суперника. Під завісу першого тайму Ларін відіграв одного м'яча, а ось у другому таймі із результативністю не склалося.

В останніх двох матчах Сельта набрала 4 очки і вийшла з зону вильоту - наразі команда посідає 16 місце.

Мальйорка - Сельта - 1:1 (1:1; 0:0)
Голи: 0:1, Яго Аспас, 10; 1:1 Ларін, 43.

Атлетік 2:1 Реал Сосьєдад

Баскське дербі - це завжди цікаво. Атлетік набрав ходу цього сезону та конкурує за місце в зоні Ліги чемпіонів, а ось Реал Сосьєдад останнім часом став грати гірше. Ще до перерви господарі поклали два м'ячі зусиллями Беренгера. Гості скоротили відставання лише за дві хвилини до кінця матчу - Оярсабаль допоміг команді не програти всуху.

Атлетік має безпрограшну серію з 10 матчів - команда вже на третьому місці. Реал Сосьєдад не виграє вже чотири тури поспіль.

Атлетік - Реал Сосьєдад - 2:1 (2:0; 0:1)
Голи: Беренгер, 30; 42; - Оярсабаль, 88.

Бетіс 1:0 Гранада

Бетіс, після несподіванної поразки від Сельти, дещо реабілітувався перед власними вболівальниками. Цьому сприяла перемога над Гранадою.Вирішальний м'яч на 76-й хвилині забив досвідчений Іско.

Бетіс перервав безвиграшну серію з п'яти матчів, а ось Гранада все далі від порятунку з зони вильоту.

Бетіс - Гранада - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Іско, 76.

Альмерія 0:0 Жирона

Сенсацію принес недільний матч між аутсайдером та лідером: Альмерія приймала Жирону. Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин і мав намір покращити свій бомбардирський рекорд. Однак Альмерія чудово відіграла у захисті, залишивши одну з найкращих атак ліги ні з чим.

Альмерія - Жирона - 0:0

Кадіс 1:4 Валенсія

Роман Яремчук пропускав матч Валенсії против Кадіса, але його партнери по команді нагадали Іспанії про свій бренд. Уго Дуро забив швидкий м'яч, але Кадіс відігрався завдяки пенальті. На початку другого тайму Лопес знову вивів левантійців у лідери. Наприкінці матчу Морено та Васкес забили ще по голу та встановили фінальний рахунок.

Кадіс - Валенсія - 1:4 (1:1; 0:3)
Голи: 0:1, Уго Дуро, 8; 1:1, з пенальті, Алькарас, 21; 1:2, Д.Лопес, 52; 1:3, Х.Морено, 90; 1:4, Васкез, 90.

Ла Ліга: турнірна таблиця

Без матчів Реала, Барселони та Атлетіко турнірна таблиця Ла Ліги виглядає ще не завершеною. Завдяки нічийному результату Жирона поки що випереджає Реал. Севілья опустилася нижче до зони вильоту, а Сельта навпаки, піднялася подалі під підвалу.

Жирона втратила очки, розгром Вільярреалу: огляд 20-го туру Ла Ліги 1