Збірна України з футзалу однією з перших вийшла на ЧС-2024

Українці виграли свою відбіркову групу

Збірна України
Збірна України з футзалу вшосте зіграє на чемпіонаті світу

У середу, 20 грудня, збірна України провела останній матч у відбірковому циклі ЧС-2024 з футзалу. Українці в напруженому матчі перемогли збірну Польщі та фінішували на першому місці у групі.

Перед матчем збірна Польщі випереджала Україну на два очки. Тож поляків у домашньому поєдинку влаштовувала і нічия.

Але збірна України налаштовувалась на перемогу і приголомшила суперників, вигравши перший тайм 4:0. У перерві поляки замінили голкіпера і почали тиснути на ворота збірної України.

Господарям вдалося відіграти два м’ячі. Втім Семенченко дещо охолодив суперника, забивши п’ятий м’яч. У підсумку Польща поступилась 3:5 і тепер виборюватиме путівку на ЧС-2024 у матчах плей-оф.

• Польща - Україна 3:5;
  • Голи: Каневський, (27, 30), Рашковський, (37) - Абакшин, (7), Шотурма, (9), Корсун, (12, 20), Семенченко, (32).

Польща: Калужа (Наврат, 21) - Скепко, Заставник, Лютецький, Крезель (к); Кубік, Мадзьонг, Сендлевський, Каневський, Лещак, Мровець, Марек, Рашковський.

Україна: Савенко - Швед, Жук, Корсун, Шотурма (к); Сухов, Сірий, Чернявський, Абакшин, Фаренюк, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.

Огляд матчу Польща - Україна

Збірна України з футзалу однією з перших кваліфікувалась на ЧС-2024 1

ЧС-2024

Чемпіонат світу в футзалу відбудеться в Узбекистані. У турнірі візьмуть участь 24 збірні. Змагання розпочнуться 14 вересня 2024 року.

Вже відомі сім учасників турніру. Окрім збірної України це збірні Франції, Казахстану, Португалії, Іспанії, Нової Зеландії та Узбекистану.