Гранд з Бразилії вийшов у фінал клубного ЧС-2023

Турнір приймає Саудівська Аравія

Клубний ЧС-2023
Флуміненсе став першим фіналістом клубного ЧС-2023

У понеділок, 18 грудня, в саудівському місті Джидда відбувся перший півфінал Клубного чемпіонату світу-2023. Бразильський Флуміненсе здолав Аль-Ахлі. За другу путівку у фінал посперечаються переможець Ліги чемпіонів UEFA Манчестер Сіті та японський клуб Урава Редс Даймондс.

Флуміненсе розпочав турнір з півфінальної стадії. Каїрський Аль-Ахлі на стадії 1/4 фіналу зустрічався з саудівським Аль-Іттіхадом. Єгиптяни перемогли з рахунком 3:1. У складі саудівського клубу грав Карім Бензема і наприкінці першого тайму не реалізував пенальті.

У матчі Флуміненсе - Аль-Ахлі ключовим став також епізод з пенальті. На 71-й хвилині Арьяс ударом з одинадцятиметрової позначки вивів бразильський клуб вперед.

Аль-Ахлі намагався врятувати матч, але на останній хвилині основного часу матчу пропустив вдруге. Кеннеді остаточно поховав надії Аль-Ахлі на вихід у фінал.

• Флуміненсе - Аль-Ахлі Каїр 2:0;
    Голи: Арьяс, 71 (з пенальті), Кеннеді, 90.

Турнірна сітка

Другий фіналіст визначиться у парі Урава Редс Даймондс – Манчестер Сіті. Матч відбудеться у вівторок, 19 грудня. Початок зустрічі о 20:00 за київським часом. Фінал та матч за третє місце відбудуться 22 грудня.