Збірна України сенсаційно перемогла Італію та вийшла в 1/2 Євро-2024

Юнацька збірна України U-19 у неділю, 21 липня, здолала Італію та вийшла у півфінал Євро-2024

Збірна України U-19
Українці здобули важливу перемогу. Фото: УАФ, UEFA

Юнацька збірна України перемогла Італію - 3:2 в заключному турі групового етапу Євро-2024. Ця звитяга дозволила нашій команді вийти в півфінал турніру. На цій стадії українці зіграють проти переможця групи В.

Збірна України змогла відкрити рахунок вже на 8-й хвилині гри. Синчук майстерно перекинув кіпера Італії. Однак уже на 34-й хвилині гравець італійців Ебоне відновив статус-кво. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

В другій половині першими забили італійці - на 52-й хвилині Романо потужним ударом вивів свою команду уперед. Проте перевага Італії довго не протрималась, на 54-й Кревсун знову зрівняв рахунок.

Вирішальний момент відбувся на 72-й хвилині, коли Маткевич заробив пенальті. Одинадцятиметровий вдало виконав Пономаренко. До кінця гри голів команди більше не забивали. У підсумку - 3:2 на користь збірної України.

• Україна - Італія - 3:2 (1:1)

Голи: Синчук (7), Кревсун (54), Пономаренко (75, з пенальті) — Ебоне (34), Романо (52).

Склад України: Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 88), Маткевич, Гаджиєв (Цуканов, 90+2), Кревсун, Синчук (Тутєров, 88), Пономаренко.

Склад Італії: Магро, Паньюкко, К'яродія (Мане, 64), Корраді, Маньї, Ді Маджо (к) (Манніні, 46), Хардер (Ліпані, 69), Романо, Ангеле (Пафунді, 69), Сія (Бартезагі, 75), Ебоне.

Україна зайняла друге місце в групі

В групі А Україна зайняла друге місце. Отже, в півфіналі наші юнаки зіграють з переможцем у групі В. До речі, вихід у півфінал гарантує Україні місце на ЧС U-20, який пройде у 2025 році.

Турнірна таблиця групи А:

1. Італія - 6 балів (3 матчі), 7:4 (різниця м'ячів)
  2. Україна - 5 балів (3), 3:2
  3. Норвегія - 4 бали (3), 3:2
  4. Північна Ірландія - 1 бал (3), 0:5.

Спортивна Україна в очікуванні Олімпіади-2024

Вже незабаром у Франції офіційно стартують Олімпійські ігри-2024. Нас очікує чергово свято спорту. Україна, як завжди, плекає чимало сподівань на прийдешні змагання. У цьому відео ми поговорили про головні надії нашої збірної на медалі. У футбольному турнірі Україна буде представлена вперше в історії та в групі зіграє із зірковою Аргентиною. Обов'язково дивіться це відео до кінця та діліться своїми враженнями в коментарях.