Збірна України програла перший матч на Євро-2024

Збірна України U17 у першому матчі чемпіонату Європи у понеділок, 20 травня, з рахунком 0:1 поступилась збірній Сербії

Збірна України U17
Збірна України U17 не реалізувала свої моменти і поступилась Сербії Фото: УАФ Андрій Лічко

Збірна України U17 розпочала виступи на Євро-2024. У першому матчі, який пройшов у Паралімні (Кіпр), у понеділок, 20 травня, наша команда зустрічалась зі збірною Сербії. Підопічні Юрія Мороза поступились 0:1, пропустивши м’яч на початку зустрічі.

Огляд матчу Сербія U17 - Україна U17

Україна пропустила швидкий гол

Збірна Сербії дуже швидко повела в рахунку. На другій хвилині матчу Макевич потужним ударом з-за меж штрафного майданчика влучив у лівий верхній кут. У другій половині першого тайму два моменти не реалізував Степанов. Спочатку його удар парирував голкіпер, а друга спроба виявилася невлучною. Впорався голкіпер сербів і з ударом Третяка. Вистачало роботи і у воротаря збірної України Макаренка.

Після перерви українці створили достатньо моментів. Але пробити Йовановича нашим футболістам так і не вдалось. Тож будемо сподіватись на успіх у наступних поєдинках.

• Сербія U17 - Україна U17 1:0;
    Гол: Макевич, 2.

Сербія U17: Йованович, Бубаня, Роганович, Милосавлевич, Стоянович, Костич (Дам’янович, 67), Макевич, Василич, Костов, Цветкович (Премович, 86), Младенович (Джорджевич, 71).

Україна U17: Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтярь, Стрільчук, Люсін (Редушко, 46), Драган (Сорока, 46), Оличенко (Вакулюк, 64), Богданов (Попов, 77), Степанов, Бондар (Денисов, 64).

Попередження: Бубаня (38), Младенович (40), Милосавлевич (68), Костов (90+5) — Редушко (46), Стрільчук (61).

"У другому таймі ми мали перевагу, але не змогли реалізувати ті моменти, які були. Але в нас є ще два матчі, будемо готуватися, не все ще втрачено.

Швидкий гол сербів не зламав нашу тактику, але трохи нас збентежив. Хлопці в першому таймі трохи програвали боротьбу, і цей пропущений м'яч був саме через це. Притиснулися до власних воріт, а суперник пробив і влучив.

Як ви бачите, є якесь невезіння. Степанов гарно рухався, мав багато моментів, але все йшло поруч із ціллю. Заміни підсилили нашу гру. Вийшли Редушко й Сорока, з’явилася структурна гра в середині поля, володіння м’ячем. Але це футбол - хто забиває, той і здобуває перемогу.

Наша стратегія на турнір? Ця поразка мало що змінить. Треба виходити й перемагати в кожній грі", - прокоментував поєдинок головний тренер збірної України Юрій Мороз.

Коли пройдуть наступні матчі

В іншому матчі нашої групи збірна Чехії розгромила збірну Кіпру з рахунком 5:0. Саме проти чехів збірна України проведе свій наступний поєдинок. Він відбудеться у четвер, 23 травня.

• Чехія - Сербія (20:30, Ларнака).

Раніше Інформатор повідомляв, що Гаррі Кейн зможе відновитись до Євро-2024. Головний бомбардир збірної Англії отримав пошкодження і пропустив останні матчі Баварії. Але до старту чемпіонату Європи має бути готовим.

Також ми розповідали, що Руслан Ротань оголосив розширений список олімпійської збірної України. Команда розпочне тренувальний збір 30 травня. Олімпійська збірна візьме участь у міжнародному турнірі.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про бразильців в українських клубах. За 33 роки існування чемпіонату України з футболу в нашій країні зіграли 210 футболістів з Бразилії, а деякі з них навіть отримали українське громадянство. І грали за збірну України. Наш журналіст проаналізував їхні виступи та склав символічну збірну. Вибір був непростим, і тому ми запрошуємо вас приєднатися до дискусії у коментарях і запропонувати свій варіант. Поділіться з нами своєю думкою.