Збірна Іспанії стала першою в історії переможницею Ліги націй

У середу, 28 лютого в Севільї пройшов фінальний матч жіночої Ліги націй, представниці Іспанії обіграли команду Франції - 2:0

Ліга націй, збірна Іспанії
Представниці Іспанії стали першими тріумфаторками жіночої Ліги націй. Фото: UEFA

У фінальному матчі Ліги націй, який пройшов у Севільї футболістки з Іспанії перемогли збірну Франції - 2:0. У поєдинку відзначилася володарка Золотого м'яча Айтана Бонматі, яка виступає за Барселону. "Фурія роха" здобула перемогу в першому розіграші змагань та вписала себе в історію золотими літерами.

Як пройшов фінальний двобій

Збірна Іспанії виглядала яскравіше у матчі починаючи з перших хвилин. Представниці "Фурії роха" вдало комбінували та створювали небезпеку біля воріт суперниць. На 32-й хвилині володарка Золотого м'яча Айтана Бонматі після сильного пострілу відкрила рахунок у грі.

Вже у другому таймі збірна Іспанії збільшила перевагу. На 53-й хвилині футболістка Барселони Кальдентей влучно поцілила у кут воріт. Водночас збірна Франції виглядала доволі кволо на фоні суперниць, француженки майже не створювали небезпеки біля карного майданчику опоненток, ба більше - представниці "Ле Бльо" не завдали жодного удару у ствір воріт.

Після гри іспанська футболістка Кальтендей, яка відзначилася топовим взяттям воріт поділилася своїми емоціями. Ця перемога не лише визначила перших чемпіонок Ліги націй, а й також стала першою офіційною перемогою іспанок над француженками.

"Ми ніколи раніше не вигравали в них, але минуло багато часу з тих пір, як ми востаннє грали з ними. Ми дуже еволюціонували. Ми хотіли їх перемогти, і ми дуже впевнені в нашій команді", - розповіла Кальтендей.

• Іспанія - Франція 2:0

Голи: Бонматі (32), Кальдентей (53)

Як проходили вирішальні ігри жіночої Ліги націй

У період між 23 та 28 лютого чотири переможці груп Ліги А: Іспанія, Нідерланди, Німеччина та Франція боролися за трофей Ліги націй. Фінальна стадія проходила за системою одноматчевого плей-оф. У півфіналі футболістки "Фурії роха" на своєму полі обіграли нідерландок - 3:0, водночас француженки виявилися сильнішими за представниць Німеччини - 2:1.

Голи: Бюль (66), Шюллер (78).

Варто зазначити, що учасники фіналу Ліги націй виходили на Олімпіаду в Париж, але у фіналі зіграла Франція, яка є господаркою змагань, тому збірна Німеччини завдяки перемозі над Нідерландами також представить своїх гравчинь на турнірі у Франції.

Раніше Інформатор розповідав, що невідомі особи поцупили секретні плани запезбечення безпеки на Олімпіаді-2024. Також ми повідомляли про гол Мудрика в Кубку Англії. Михайло допоміг "пенсіонерам" обіграти другу команду Чемпіоншипу.