Євро-2024: нідерландський джокер приніс перемогу над Польщею

Збірна Нідерландів перемогла Польщу - 2:1 у першому матчі групи D на Євро-2024, гра пройшла у неділю, 16 червня, в місті Гамбург

Вегхорст
Гол Вегхорста вирішив долю гри. Фото: Gettyimages.com

Перспективна команда Нідерландів здолала збірну Польщі - 2:1 у матчі групового етапу Євро-2024. До 83-й хвилини рахунок залишався нічийним. Однак гол Ваута Вегхорста, який вийшов на поле у другому таймі, змінив рахунок на табло на користь "помаранчевих".

Нідерланди вирвали перемогу у Польщі

Матч Польщі та Нідерландів був напруженим. Перший гол у грі забили наші сусіди. На 16-й хвилині після навісної подачі відзначився Адам Букса. Втім, Нідерланди швидко змогли відігратися. Вже на 29-й хвилині нічийний рахунок відновив Коді Гакпо. Перший тайм - 1:1.

У другій половині Нідерланди, як і в першій, виглядали активніше, однак доволі довго "помаранчеві" не могли відзначитись. Лише на 83-й хвилині Ваут Вегхорст, який лише вийшов на заміну, фактично першим дотиком до м'яча вивів Нідерланди вперед. Згодом поляки намагалися змінити становище, створювали небезпечні моменти, проте без голів.

• Польща - Нідерланди 1:2

Голи: Букса (16), Гакпо (29) Вегхорст (83)

Польща: Щенсни - Беднарек, Саламон (Берешинські, 87), Ківьор - Франковські, Зелінські (Пьотровські, 77), Романчук (Сліш, 55), Залевські - Урбанські (Свідерські, 56), Шиманські (Модер, 46) - Букса

Нідерланди: Вербрюгген - Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 88) - Схаутен, Рейндерс, Веєрман (Вейналдум, 62) - Сімонс (Мален, 63), Депай (Вегхорст, 81), Гакпо (Фрімпонг, 80).

Як виглядає турнірна таблиця в групі D?

Квартет D, турнірне становище:

• Нідерланди - 3 бали (1 гра), 2:1 (різниця м'ячів)
  • Австрія - 0 балів (0), 0:0
  • Франція - 0 балів (0), 0:0
  • Польща - 0 балів (1), 1:2

Розклад групи D:

• Неділя, 16 червня, Польща 1:2 Нідерланди (Гамбург)
  • Понеділок, 17 червня, 22:00. Австрія - Франція (Дюссельдорф)
  • П'ятниця, 21 червня, 19:00. Польща - Австрія (Берлін)
  • П'ятниця, 21 червня, 22:00. Нідерланди - Франція (Лейпциг)
  • Вівторок, 25 червня, 19:00. Нідерланди - Австрія (Берлін)
  • Вівторок, 25 червня, 19:00. Франція - Польща (Дортмунд).

Інформатор розібрав всіх фаворитів Євро-2024Ч

Чемпіонат Європи з футболу у Німеччині вже почав набирати обертів. У цьому відео ми поговорили про фаворитів Євро-2024 та розібрали їхні шанси на перемогу в турнірі. Чи здобуде Франція європейську першість?

Україна також буде брати участь у Євро-2024, тож запрошуємо до перегляду та готуйтеся вболівати за рідну країну! І, до речі, хто на вашу думку стане переможцем чемпіонату Європи? Діліться своїми прогнозами у коментарях.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформтатор розповідав, де дивитись та на кого ставити в матчі Румунія vs Україна. Також ми повідомляли, що Кевін де Брюйне розкрив таємницю збірної Бельгії.

"Весь секрет у тому, щоб набрати форму під час турніру, а коли ти набрав обертів, статися може все. Я вірю що, ми зможемо продовжувати грати так само, як під час підготовки до Євро", - розповів гравець.