Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап

Збірна Німеччини перемогла Угорщину та оформила перепустку до плей-офф Євро-2024

Євро-2024 Німеччина
Команда Юліана Нагельсманна у двох матчах забила сім голів і вже забезпечила собі вихід з групи. Фото: Gettyimages.com

Збірна Німеччини стала першою командою, хто подолав стадію групового етапу на Євро-2024. 19 червня команда Юліана Нагельсмана одержала другу перемогу у двох матчах і гарантувала собі продовження виступів на чемпіонаті Європи. До речі, зірка німецької збірної подарує фанату майку за зламану руку.

Хорватія знову не виграла

Отже, 19 червня на Євро-2024 зіграли три матчі. Ігрову програму середи відкривав матч суперників по групі В: Хорватія грала проти Албанії. Попри очікування скептиків, матч видався веселим. Албанці вийшли вперед вже на 11-й хвилині: Лячі вдало замкнув флангову подачу. Таким рахунок тримався до глибокої середини другого тайму, поки хорвати не провели комбінацію, яку ударом поміж ніг захисника завершив Крамаріч.

А ще за дві хвилини албанці створили курйозний автогол: м'яч зрикошетив від одного захисника і влучив у другого, а від нього - у ворота. Так Гясула побачив своє ім'я на табло зовсім не в тій якості, в якій хотілося б. Однак албанський футболіст виправився вже у компенсований час, коли завершив комбінацію своєї команди влучним ударом над Ліваковичем.

"Шкода. Перший тайм пішов не так, як ми собі уявляли і планували. У другому таймі ми сильно дотиснули, забили два голи і переломили гру на свою користь. Шкода, що не забили ще один гол. Албанці показали, що вони не здаються, але ми все ще в грі і маємо шанс вийти вперед у фінальному матчі", - розповів півзахисник збірної Хорватії Маріо Пашаліч у коментарі UEFA.com.

Стартові склади

Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап 1

Євро-2024. Груповий етап. 1-й тур. Група B.

Стадіон: Volksparkstadion (Гамбург)

Арбітр: Француа Летьє (Франція)

Хорватія - Албанія - 2:2 (1:1; 2:0)

Голи: 0:1, Лячі, 11; 1:1, Крамаріч, 74; 2:1, автогол, Гясула, 76; 2:2, Гясула, 90+4.

Турнірна таблиця групи В

У групі В вирішальний матч відбудеться завтра, коли в очному матчі зійдуться команди Іспанії та Італії. Переможець цієї гри гарантує собі участь у плей-офф. Нічия ж заплутає все до межі.

Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап 2

Німеччина здобула другу впевнену перемогу

Господарі турніру не бачать перепон в жодному з суперників. Цього разу команда Наггельсманна на класі розібралася із Угорщиною. Німці забили по одному голу у кожному з таймів. У першій половині гри відзначився Джамал Мусіала, а по перерві забив досвідчений Ілкай Гюндоган.

Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап 3

Євро-2024. Груповий етап. 1-й тур. Група А.

Стадіон: MHPArena (Штутгарт)

Арбітр: Денні Маккеле (Нідерланди)

Німеччина - Угорщина - 2:0 (1:0; 1:0)

Голи: Мусіала, 22; Гюндоган, 67.

Шотландія зберегла шанс на плей-офф

У ще одному матчі групи А Швейцарія та Шотландія не з'ясували переможця. На гол Мактомінея у дебюті матчу гості відповіли влучним ударом Шакірі. Як не намагалися команди щось організувати попереду, їм це більше не вдалося.

Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап 4

Стадіон: RheinEnergieStadion (Кельн)

Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

Шотландія - Швейцарія - 1:1 (1:1; 0:0)

Голи: 1:0, Мактоміней, 13; 1:1, Шачірі, 26.

Турнірна таблиця групи А

Збірна Німеччини гарантувала собі участь у плей-офф. Незалежно від того, як складеться третій матч на Євро-2024 проти Швейцарії, команда Нагельсманна не опуститься нижче другої сходинки. Швейцарії треба сподіватися, що Шотландія не виграє в Угорщини, тоді Шачірі та компанію влаштує будь-який результат у грі із німцями.

Євро-2024, день 6: Німеччина першою подолала груповий етап 5

Раніше Інформатор розповідав про те, що на Євро-2024 встановили рекорд результативності. У поточному чемпіонаті команди дійсно забивають багато - лише сьогодні у трьох матчах було забито 8 голів. Також стало відомо, що матч Словаччини та України на Євро-2024 розсудить арбітр, що полюбляє жовтий колір

А у цьому відео Інформатор згадує, як Україна виступала у фінальних частинах чемпіонату Європи з футболу. На Євро-2012 та Євро-2016 все склалося невдало, а от на Євро-2020 наша команда дійшла до чвертьфіналу. Євро-2024 для України розпочалося невдало, але давайте не втрачати оптимізму та підтримувати нашу команду.