Вистраждана перемога лідера та розгром чемпіона: огляд 19 туру Серії А

Наполі зазнав розгромної поразки від Торіно

Серія А Інтер Наполі
Інтер радіє перемозі, у Наполі великі проблеми Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі дев’ятнадцятого туру Серії А. Лідер турнірної таблиці Інтер вирвав перемогу у компенсований час. Траоре забив дебютний м’яч за Мілан у Серії А.

Поєдинки дев’ятнадцятого туру Серії А проходили 5, 6 та 7 січня. Тренер Роми Жозе Моуріньо заробив чергове вилучення. Ювентус у матчі з аутсайдером забив переможний м’яч на 90+1-й хвилині.

Болонья - Дженоа 1:1

Відкривали ігрову програму туру Болонья та Дженоа. Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині. Гудмундссон бив-подавав зі штрафного і м’яч влетів у правий кут так нікого і не зачепивши на своєму шляху.

Болонья створила достатньо моментів, але забити змогла лише у компенсований час. Після кутового на 90+5-й хвилині Де Сільвестрі вгатив м’яч під поперечину. Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі Дженоа і відіграв весь матч.

• Болонья - Дженоа 1:1;
    Голи: Де Сільвестрі, 90+5 - Гудмундссон, 20.

Огляд матчу Болонья - Дженоа

Інтер - Верона 2:1

Господарі вийшли вперед на 13-й хвилині. Мартінес отримав передачу в штрафному майданчику і в дотик пробив у правий нижній кут. Відігралась Верона завдяки вдалій заміні. Анрі через хвилину після свого виходу на поле зрівняв рахунок.

Справжня драма розігралась в компенсований час. На 4-й компенсованій хвилині Фраттезі вивів Інтер вперед, зігравши на добиванні. Лазович отримав червону за неспортивну поведінку та залишив Верону у меншості. Гості все одно могли врятуватись від поразки, але Анрі з одинадцятиметрової позначки пробив у штангу.

• Інтер - Верона 2:1;
    Голи: Мартінес, 13, Фраттезі, 90+4 - Анрі, 74.

Огляд матчу Інтер - Верона

Фрозіноне - Монца 2:3

Монца у першому таймі забезпечила собі перевагу у два м’ячі. А після автоголу Суле на 55-й хвилині рахунок взагалі став 0:3. Фрозіноне прокинувся і відіграв два голи, але поразки уникнути не зміг. Суле частково реабілітувався, реалізувавши пенальті.

• Фрозіноне - Монца 2:3;
    Голи: Харруї, 56, Суле, 76 (з пенальті) - Мота, 18, Карбоні, 45, Суле, 55 (автогол).

Огляд матчу Фрозіноне - Монца

Лечче - Кальярі 1:1

Команди розійшлися миром, завершивши матч результативною нічиєю. На гол Жандре після подачі з кутового Кальярі у другому таймі відповів влучним ударом Орістаніо.

• Лечче - Кальярі 1:1;
    Голи: Жандре, 31 - Орістаніо, 68.

Огляд матчу Лечче - Кальярі

Сассуоло - Фіорентина 1:0

Господарі швидко повели в рахунку. Пінамонті з району одинадцятиметрової позначки замкнув простріл з лівого флангу. Фіорентина взяла м’яч під контроль і напрацювала на xG 1.13, але забити так і не змогла.

• Сассуоло - Фіорентина 1:0;
    Гол: Пінамонті, 9.

Огляд матчу Сассуоло - Фіорентина

Емполі - Мілан 0:3

Український легіонер Емполі Віктор Коваленко пропускав матч через травму. Мілан же доволі легко розібрався із суперником. Лофтус-Чік та Жиру у першому таймі зробили комфортну перевагу, а Траоре в кінці поєдинку остаточно добив Емполі. Для 19-річного івуарійця цей гол став першим за Мілан у чемпіонаті Італії.

• Емполі - Мілан 0:3;
    Голи: Лофтус-Чік, 11, Жиру, 31 (з пенальті), Траоре, 88.

Огляд матчу Емполі - Мілан

Удінезе - Лаціо 1:2

Гості вийшли вперед на 12-й хвилині. Пеллігріні діагональним ударом зі штрафного низом спрямував м’яч у лівий кут. Удінезе відігрався на 59-й хвилині. Волас переправив у ворота Ліціо подачу зі штрафного з правого флангу. Перемогу Лаціо приніс Весіно, закінчивши стрімку атаку ударом під ліву штангу. Для Лаціо ця перемога стала третьою поспіль.

• Удінезе - Лаціо 1:2;
    Голи: Волас, 59 - Пеллігріні, 12, Весіно, 76.

Огляд матчу Удінезе - Лаціо

Торіно - Наполі 3:0

Нерви своїх вболівальників продовжує випробовувати Наполі. На цей раз чемпіон минулого сезону з великим рахунком програв Торіно. Господарі забили наприкінці першого тайму, а на початку другої половини зустрічі отримали чисельну перевагу.

Маццоккі, який вийшов на заміну у перерві, на 49-й хвилині грубо порушив правила та заробив вилучення. Арбітр спочатку дав гравцю Наполі жовту картку, але після перегляду повтору змінив рішення на більш жорстке.

Торіно швидко скористувався перевагою в одного гравця. На 52-й хвилині Влашич ударом з-за меж штрафного майданчика вразив лівий нижній кут. Ну а Буонджорно на 66-й хвилині остаточно зняв всі питання про переможця матчу.

• Торіно - Наполі 3:0;
    Голи: Санабрія, 43, Влашич, 52, Буонджорно, 66.

Огляд матчу Торіно - Наполі

Салернітана - Ювентус 1:2

Салернітана та Ювентус зустрічались вдруге за тиждень. У матчі Кубка Італії, який відбувся 4 січня, Ювентус розгромив суперника з рахунком 6:1.

Поєдинок чемпіонату Італії склався для туринського клубу набагато важче. Ювентус програв перший тайм, а перемогу над аутсайдером зміг вирвати лише у компенсований час. Салернітана з 53-ї хвилини грала у меншості.

• Салернітана - Ювентус 1:2;
    Голи: Маджоре, 39 - Ілінг-Джуніор, 65, Влахович, 90+1.

Огляд матчу Салернітана - Ювентус

Рома - Аталанта 1:1

Закривав тур поєдинок у Римі. Рома зустрічалась з Аталантою – своїм конкурентом у боротьбі за зону Ліги чемпіонів.

Аталанта вийшла вперед вже на восьмій хвилині. Копмейнерс з лінії воротарського майданчика головою замкнув навіс з правого флангу. Господарі відігрались ще до перерви. Дібала реалізував пенальті, призначений за фол проти Карсдорпа.

Надалі Рома володіла перевагою, але рахунок так і не змінився. Тренер Роми Жозе Моуріньо перед перервою заробив попередження, а у компенсований до другого тайму час побачив перед собою червону картку. Матч Роми проти Мілана у наступному турі португальський фахівець спостерігатиме з трибун.

• Рома - Аталанта 1:1;
    Голи: Дібала, 39 (з пенальті) - Копмейнерс, 8.

Огляд матчу Рома - Аталанта

Турнірне становище

Відрив у два очки між Інтером та Ювентусом зберігся. Лаціо вийшов на сьоме місце, випередивши Рому та Наполі.

Вистраждана перемога лідера та розгром чемпіона: огляд 19-го туру Серії А 1

Поєдинки двадцятого туру відбудуться 13, 14, 15 та 16 січня. Серед інших можна виділити матч Мілан – Рома.