Вінісіус вибуває, Мессі повертається: стали відомі всі пари чвертьфіналів Сopa America-2024

На Сopa America-2024 закінчився груповий турнір і визначилися всі пари чвертьфіналів, Аргентина гратиме з Еквадором, а Бразилія з Уругваєм

Вінісіус Мессі Сopa America-2024
Мессі готовий вийти на поле, а Вінісіус пропустить чвертьфінал. Фото: Gettyimages.com

Водночас з тим, як на Євро-2024 закінчилися матчі 1/8 фіналу, у США також визначилися чвертьфіналісті Сopa America (Кубок Америки). В останньому матчі группи D Бразилія зіграла внічию з Колумбією (1:1). Цього результату вистачило обом командам, щоб вийти до плейоф.

В чвертьфіналі пентакампеони вийдуть проти перших чемпіонів світу

Отже, на Кубку Америки склалися доволі цікаві чвертьфінальні пари. Першими на поле вийдуть команди Аргентини та Еквадору. Гра відбудеться 5 липня, о 04.00 за києвським часом. Мессі відновився від невеликого ушкодження і майже гарантовано вийде на поле.

Наступного дня, 6 липня, боротьбу за вихід до півфіналу продовжать ще дві команди. Путівку розіграють збірні Венесуели та Канади. Гра також почнеться о 04.00.

П'ятиразові чемпіони світу, збірна Бразилії зустрінеться з Уругваєм. З командою, яка стала першим в історії чемпіоном світу. Сталося це ще в 1930 році. Гра відбудеться 7 липня о 04.00 за Києвом.

Збірна Колумбії, яка несподівана для всіх очолила групу D, в останньому чвертьфіналі вийде проти Панами (панамці у групі сенсаційно обіграли команду США з рахунком 2:1). Ця команда стала другою в групі C. Гра відбудеться теж 7 липня.

Після гри проти Бразилії коуч Колумбії Нестор Лоренцо не став ховати радість. Він вважає цю гру, ще одним кроком уперед для своєї команди. Також він вже думає про чвертьфінал.

"Це був матч, який ми всі хотіли зіграти, щоб оцінити самі себе. Це вдалий момент для команди. Думаю, сьогодні ми зробили ще один крок уперед.

У випадку з Бразилією не можна нехтувати грою ні на секунду. Відчувається задоволення від гри зі складним суперником, і тепер ми збираємося подумати про Панаму", - сказав тренер Колумбії , як повідомляє ESPN.

Чи побачимо суперфінал Аргентина - Бразилія

Турнірна сітка наче навмисно зроблена для двох суперзбірних. У півфіналах Сopa America переможець пари Бразилія - Уругвай зіграє з переможцем протистояння Колумбія - Панама, а тріумфатор пари Аргентина – Еквадор у півфіналі зіграє з Венесуелою або ж Канадою. Отже фінал Аргентина - Бразилія дуже ймовірний.

Вінісіус не зіграє в чвертьфіналі

Одна з головних зірок Бразилії буде дивитися матч проти Уругвая з трибун. Вінісіус отримав друге попередження в матчі з Колумбією і тому автоматично дискваліфікований на чвертьфінальну гру проти Уругвая. Першу жовту картку він отримав у грі проти Парагваю (яку бразильці виграли з рахунком 4:1).

Що коїться з СК Дніпро-1

СК Дніпро-1 переживає дуже складний період. У команди серйозні фінансові проблеми. Вона може знятися з чемпіонату України. В нашому відео ми розбираємо, що сталося з клубом насправді. Дуже вірогідно, що Дніпро-1 може зникнути з футбольної мапи України вже найжближчим часом. Вмикайте відео та дізнайтесь різні думки щодо цієї ситуаці. Також залишайте власні думки та діліться емоціями та враженнями в коментарях.