Українські атлети додали до свого здобутку дві олімпійські ліцензії у кульовій стрільбі та маунтенбайку

Беломоіна Городинець
У збірної України 105 ліцензій на Олімпійські ігри-2024

До здобутку збірної України додались ще дві олімпійські ліцензії. Перепустки на Олімпіаду в Парижі наші атлети отримали у кульовій стрільбі та жіночому маунтенбайку. На українських вболівальників очікує великий обсяг трансляцій з Олімпійських ігор.

Україна здобула третю ліцензію у велоспорті

За результатами оновлених світових рейтингів Україна здобула ліцензію у жіночому маунтенбайку. Визначення володарів перепусток на Олімпіаду проходив у два етапи. Частину ліцензій розіграли на континентальних та світових чемпіонатах. Решту розподілили через світові олімпійські рейтинги.

Розподіл відбувся залежно від підсумкового місця країни у світовому рейтингу. Ліцензії не іменні, їх отримали країни. Збірні, що посіли з першого по восьме місце, здобували по дві ліцензії, а 9-19 місця отримували по одній. У жіночому турнірі Україна посіла 17-те місце у заліку. У чоловічому стали 21-ми і перепустку на Олімпіаду не отримали.

Ліцензія у жіночому маунтенбайку стала третьою для України у велоспорті. Дві квоти наші спортсмени вибороли у чоловічому та жіночому шосейному велоспорті. Україна матиме лише одну велосипедистку у маунтенбайку вдруге поспіль. На ОІ-2020 нашу команду представляла Яна Беломоіна і фінішувала восьмою

Максим Городинець настріляв на олімпійську ліцензію

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби (малокаліберні види зброї) золоту нагороду здобув Максим Городинець. Український стрілець виграв змагання зі швидкісної стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів. Разом з золотою медаллю Городинець отримав олімпійську ліцензію.

Ця ліцензія стала шостою для збірної України у стрільбі. З них дві у чоловічій швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів. Першим квоту виборов Денис Кушніров на чемпіонаті світу-2023. Ліцензії не іменні. Тож хто поїде на Олімпіаду, вирішуватиме тренерський штаб.

Скільки ліцензій здобули українські атлети

Станом на 30 травня, Україна виборола вже 105 перепусток на Олімпійські ігри у Парижі. Змагання проходитимуть з 26 липня по 11 серпня. В України трансляції з Олімпіади проводитиме Суспільне.

• 2 - артистичне плавання, настільний теніс;
  • 1 - бокс, сучасне п'ятиборство, важка атлетика, стрільба з лука, бадмінтон.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України з веслування виборола перепустку на Олімпіаду-2024 в жіночих парних четвірках. Кваліфікаційний турнір проходив у Швейцарії. Українська команда виступала у складі Анастасії Коженкової, Дарини Верхогляд, Катерини Дудченко та Наталії Довгодько

Також ми обрали топ-20 найсексуальніших спортсменок олімпійської збірної України. Дівчата представлятимуть нашу державу на ОІ-2024 в Парижі. І доведуть, що українки – найкрасивіші у світі.

14 червня у Німеччині стартує чемпіонат Європи з футболу. У цьому відео ми поговоримо про фаворитів Євро-2024 та розберемо їхні шанси на перемогу в турнірі. Чи виправдає збірна Англії звання фаворита?

Україна також буде брати участь у чемпіонаті, тож запрошуємо до перегляду та готуйтеся вболівати за рідну країну! А хто на вашу думку стане переможцем чемпіонату Європи? Діліться своїми прогнозами у коментарях.