Україна інфарктно перемогла Боснію і Герцеговину - головне в спорті 21 березня

Збірна України у важкому матчі перемогла команду Боснії і Герцеговини у півфіналі плейоф за вихід на Євро-2024 і в фіналі зіграє проти Ісландії

Збірна України Євро-2024 Сергій Ребров
Сергій Ребров мабуть ще більше посивів після такої гри. Фото: УАФ

Наша збірна України перемогла команду Боснії і Герцеговини у півфіналі плейоф за путівку на чемпіонат Європи - 2024. В паралельному матчі Ісландія впевнено виграла у Ізраїля (4:1). Отже, ми розповідаємо про це та інші події, що потрапили до уваги Інформатора у четвер, 21 березня.

Як вигризти перемогу зубами спитайте Реброва

Це був валідольний матч. Але наша команда не зламалася та вирвала перемогу на останніх хвилинах поєдинку. І хоч як там німецький рефері не тягнув час, але був вимишений дати фінальний свисток на 90+10 хвилині матчу. Отже, як би там президент UEFA Олександр Чеферін не хотів бачити нас на Євро-2024, ми туди крокуємо досить впевнено.

Перший тайм взагалі важко було назвати футболом. Обидві команди, вочевидь, думали за щось своє. Гострих моментів на полі в перші 45 хвилин практично не було. Від слова зовсім. А в другому таймі сталась катастрофа. Після атаки господарів поля Микола Матвієнко зрізав м'яч у власні ворота на 56-й хвилині. Здавалося б цю помилку можна легко виправити, зважаючи на клас суперника, але все сталося трохи інакше.

Боснія і Герцеговина якимось дивом не забила другий гол. Ермедін Демирович згаяв свій шанс, дякуючи Луніну.  Боснієць небезпечно бив по воротах, але на шляху м'яча став наш голкіпер. І коли господарі починали, мабуть, відкривати шампанське - сталося диво дивовижне! Дві поспіль флангові атаки України, і вуаля... Спершу, на 85 хвилині, Юхим Конопля зробив суперкрос на Романа Яремчука. А за три хвилини поспіль переможний гол, і знову після флангової атаки, забив Артем Довбик.

Тайсон Ф'юрі назвав Усика абсолютним кілером

Циганський король несподівано перевзувся у повітрі і зробив комплімент нашому чемпіону. В черговому інтерв'ю Тайсон назвав Олександра Усика "абсолютним вбивцею".

"Бій між мною та Усиком - це найбільший поєдинок. Просто не існує бою, який був би більш величнішим. Не забуваймо про те, що Усик побив Ентоні Джошуа. Він зробив це двічі поспіль. Вже тільки один цей факт підняв його на рівень, який іншим навіть і не снився. Цей чувак - абсолютний вбивця. Тому про яку недооцінку взагалі може йти мова", - заявив Ф'юрі.

Кучер вимагає від СК Дніпро-1 повернути борг

В УПЛ розгоряється черговий фінансовий скандал. Олександр Кучер залишив СК Дніпро-1 ще на початку сезону, але клуб з ним досі й не розрахувався. Колишній тренер пішов цивілізованим шляхом, та подав відповідну заяву до Палати з вирішення спорів УАФ.

"Минулого року я подав позов щодо заборгованості Дніпра-1 переді мною – зарплатні за три місяці та бонусів за друге місце у сезоні-2022/23. Однак у цьому питанні нічого ще не розглянуто. Як я розумію, поки що Палата з вирішення спорів УАФ не працює. Тож чекаю, коли її працівники проведуть засідання, на якому стосовно мене буде прийняте якесь рішення", - заявив Кучер.

Реал починає розуміти, що за скарб Лунін

Тібо Куртуа знов травмувався. Зірка "вершкових" залишила тренування в сльозах. Боси Реала побігли один поперед одного вмовлявати Луніна подовжити контракт.

Про це повідомив авторитетний журналіст-інсайдер Фабріціо Романо. За словами Фабріціо, у Реалі дуже хочуть, щоб Лунін залишився. Головний тренер Карло Анчелотті довіряє українському голкіперу.

Мессі готується до України

Олімпійська збірна України потрапила у групу В футбольного турніру Ігор-2024. Підопічні Ротаня зіграють із командами Аргентини (а Великий Лео дуже хоче зіграти в Парижі - ред.) та Марокко. Ще одним суперником олімпійської збірної України буде третя команда з Азії, яка визначиться за підсумками кваліфікації.