Світоліна з траурною стрічкою на формі майстерно вийшла до чвертьфіналу Wimbledon-2024

Еліна Світоліна в матчі четвертого кола Вімблдону в двох сетах перемогла китаянку Сінь Ю Вань, українка вийшла на матч із чорною стрічкою на знак пам'яті усіх загиблих українців внаслідок ракетних ударів рашистів 8 липня

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна вшанувала пам'ять загиблих в українських містах 8 липня. Фото: Gettyimages.com

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у матчі четвертого кола Вімблдону. Спортсменка у двох сетах перемогла китаянку Сінь Ю Ван. У попередньому раунді Світоліна вибила з Wimbledon-2024 десяту ракетку світу.

Матч проти Сінь ю Ван тривав 55 хвилин. Світоліна програла суперниці лише три гейми, здобувши перемогу у двох партіях: 6-2, 6-1. Таким чином, українка виграла свій 20-й матч в основній сітці Вімблдону. У чвертьфіналі вона зіграє проти представниці Казахстану Олени Рибакіної.

Wimbledon-2024. Четверте коло.

Еліна Світоліна (Україна) - Сінь Ю Ван (Китай) - 6-2; 6-1

Після матчу Світоліна згадала про терористичні атаки рашистів на українські міста 8 липня. Під ударами російських ракет опинилися Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Покровськ, Слов'янськ та Краматорськ. Світоліна не стримала сліз.

Світоліна грала із чорною стрічкою

Еліна вийшла на цей матч із траурною стрічкою на одязі. Таким чином, спортсменка віддала шану пам'яті усіх загиблих українських громадян від ракетних ударів РФ. У Києві станом на зараз це 22 людини, у Кривому Розі - 10, а у Покровську загинуло три людини.

"Безперечно, сьогодні з моєї сторони був хороший теніс. Для українців сьогодні дуже трагічний день (на цьому моменті Еліна заплакала та взяла паузу - прим.авт.). Дуже складно було зосередитися на матчі. З самого ранку було важко читати новини. Навіть просто вийти на корт було дуже важко. Я рада, що змогла зіграти сьогодні та здобути перемогу. Дякую за підтримку", - сказала тенісистка на післяматчевому флеш-інтерв'ю.

Як Еліна Світоліна грає на Вімблдоні-2024

Українка стартувала з перемоги над польською тенісисткою Магдою Лінетт (7-5, 6-7 (9), 6-3) у першому колі. Далі 29-річна одеситка здолала німкеню Юлію Нікмайер (6-3, 6-4). У третьому колі Світоліна відправила додому Онс Жабер з Тунісу (6-1; 7-6 (4).

Як раніше повідомляв Інформатор, італійська красуня-тенісистка несподівано закінчила кар'єру. А Еліна Світоліна залишилася єдиною українкою в одиночному розряді цьогорічного Вімблдону. І хоча одразу три українські тенісистки пробилися в 1/16 Wimbledon-2024, подолати цю стадію змогла лише Світоліна.