Сімона Байлз потролила Трампа через чорну роботу

Легендарна гімнастка Сімона Байлз не обійшла стороною вислови Трампа про імігрантів

Сімона Байлз Дональд Трамп
Сімона Байлз дотепно відповіла Дональду Трампу. Фото: Gettyimages.com

Шестиразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Сімона Байлз потролила кандидата у президенти США Дональда Трампа. Так вона відреагувала на допис відомого співака Рікі Давіла, який навів цитату політика про імігрантів. Раніше Байлз заявила, що їжа в олімпійському селищі залишає бажати кращого.

Мова йде про заяву Трампа під час дебатів із Джо Байденом, про те, що імігранти роблять чорну роботу. Співак Рікі Давіла написав пост у соцмережах, у якому привітав Байлз із золотою нагородою на Олімпіаді. Він сказав, що золота медаль - це її чорна робота. На що Байлз відповіла:

"Я люблю свою чорну роботу".

Спортсменку підтримав і легендарний баскетболіст Леброн Джеймс. Він репостнув у свій профіль допис Сімони і написав просто слово Black. Таким чином, Леброн висловив солідарність зі спортсменкою.

Сімона Байлз потролила Трампа через чорну роботу 1

Що зробила Сімона Байлз

У 2016 році тоді ще 19-річна спортсменка виграла чотири золотих медалі на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро. Вона була кращою у командній та абсолютних першостях, опорному стрибку та вільних вправах. На тій же Олімпіаді Байлз виграла бронзову медаль у змаганнях на колоді.

За п'ять років потому, у Токіо спортсменка заявила, що не планує виступати в індивідуальній програмі, оскільки хоче зосередитися на психологічному здоров'ї. Тому Байлз лише допомогла команді виграти срібну медаль. Також вона все ж виступила у змаганнях на колоді і знову виграла бронзу. А ось у Парижі вона здобула ще дві золотих нагороди: у командній та абсолютній першостях.

Раніше Інформатор розповідав, що Франція помстилася Аргентині за ЧС - 2022 на Олімпіаді - 2024. У чвертьфіналі футбольного турніру команда Тьєррі Анрі вибила кривдника України, але в кінці матчу команди не стримали кулаків. Також ми повідомляли, що TikTok підкорив Олімпіаду-2024: усі бігають у пошуках смачних кексів

А у цьому відео знайомимо вас із головними зірками Олімпійської збірної України. Хто і що виграв до Олімпіади і чому ми вважаємо їх фаворитами? Вмикайте хутчіше!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут