Франція помстилася Аргентині за ЧС - 2022 на Олімпіаді - 2024

Олімпіада-2024: у чвертьфіналі футбольного турніру команда Тьєррі Анрі вибила кривдника України, але в кінці матчу команди не стримали кулаків

Аргентина Франція ОІ-2024
Аргентина та Франція додали пристрастей футбольному турніру на Олімпіаді. Фото: GettyImages.com

Матч 1/4 фіналу олімпійського футбольного турніру між Францією та Аргентиною завершився масовою бійкою на полі. Аргентина у груповому етапі перемогла Україну та залишила команду Руслана Ротаня за бортом змагань. Олімпійський футбольний турнір триватиме до 9 серпня.

Французи відкрили рахунок вже на 5-й хвилині, коли відзначився Жан-Філіп Матета. У другому таймі команда Тьєррі Анрі забила вдруге, але гол Майкла Олізе скасували після перегляду епізоду на системі VAR. Підопічні Хав'єра Маскерано так і не змогли відіграти відставання в один гол. Таким чином гали помстилися альбі селесте за поразку у фіналі ЧС-2022.

Як тільки пролунав фінальний свисток, футболісти та персонал команд вибігли на поле. В якийсь момент у центрі поля почалася штовханина. Що саме спричинило цей інцидент - невідомо. Пізніше ясність в ситуацію вніс головний тренер французької команди Тьєррі Анрі.

"Я обернувся, щоб потиснути руку тренеру суперника. І тут я побачив, що відбувається. Мені щойно сказали, що Енцо Мійо отримав червону картку. Будемо дивитися, чи була вона заслуженою. Можу сказати, що мені не подобаються такі речі. Звичайно, це не було обов'язковим, однак це трапилося і така червона картка безглузда. Я незадоволений цим", - розповів Анрі, слова якого наводить аргентинське видання Ole.

Як виступила Україна на олімпійському футбольному турнірі

Збірна України потрапила до групи В, де нашими суперниками були Ірак, Марокко та Аргентина. У першій грі команда Руслана Ротаня поступилася Іраку (1:2). Гол у складі української команди забив Валентин Рубчинський.

Другий матч, проти Марокко, українська команда провела вже краще та здобула перемогу - 2:1. У складі України забивали Дмитро Криськів та Ігор Краснопір. Зрештою, у вирішальній грі Україна нічого не змогла вдіяти проти Аргентини та поступилася 0:2.

А у цьому відео Інформатор розповідає все, що треба знати про олімпійський футбольний турнір. Який формат, скільки команд грає та хто фаворит цього року? Дивіться у нашому відео.