Шахтар з хет-триком Марлона переміг моряків

Шахтар обіграв Чорноморець з рахунком 4:1 у перенесеному матчі 12-го туру УПЛ, який відбувся у Києві у середу, 1 травня: у складі переможців хет-трик оформив Марлон Гомес

Марлон, Шахтар
Марлон Гомес святкує гол Фото: ФК Шахтар

Шахтар у перенесеному матчі 12-го туру УПЛ переміг Чорноморець з рахунком 4:1. Поєдинок проходив у Києві у середу, 1 травня, і був для одеського клубу домашнім. Здобути важливі у боротьбі за чемпіонство очки Шахтарю допоміг хет-трик бразильського легіонера Марлона Гомеса.

Шахтар повів в рахунку вже на 3-й хвилині зустрічі. Судаков розіграв кутовий із Зубковим а потім зробив подачу. Марлон Гомес виграв другий поверх і головою відправив м’яч у сітку. Гол став дебютним для бразильця у складі Шахтаря. Номінальні господарі відігрались на 12-й хвилині. Авагімян прострілив з лівого флангу, Васильєв у центрі не зміг замкнути, але Бадібанга пробив Різника.

Втім вже через чотири хвилини Шахтар знову повів в рахунку. Голкіпер Чорноморця парирував удар Судакова, але Марлон Гомес був першим на підборі і пробив під поперечину. Шахтар продовжував атакувати та на 41-й хвилині досяг успіху. Судаков зі штрафного влучив у стійку, м’яч відскочив до Марлона і бразилець з-за меж штрафного майданчика пробив у правий верхній кут.

Після перерви Шахтар грав по рахунку. На 63-й хвилині Марлона замінили на Степаненка, Сікана на Траоре, а замість Зубкова вийшов Швед. І вже за хвилину свіжі футболісти організували гол. Швед обікрав Салюка, віддав на Траоре, відкрився під зворотній пас і переграв Варакуту. Шахтар не реалізував ще декілька моментів. А на 89-й хвилині Траоре влучив у штангу.

• Чорноморець – Шахтар 1:4;
    Голи: Бадібанга, 12 – Марлон, 3, 16, 41, Швед, 65.

Попередження: Васильєв, 40, Шпорн, 52 – Бондар, 78, Матвієнко, 88.

Чорноморець: Варакута, Єрмаков, Салюк (Ієде, 75), Васильєв, Путря (Альваренга, 78), Брагару, Шпорн, Авагімян (Кузик, 66), Штогрін (Гучек, 46), Бойчук (Зе, 65), Бадібанга.

Запасні: Вічний, Білик, Арсич, Голуб, Огіря, Присяжнюк.

Шахтар: Різник, Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля, Криськів (Назарина, 81), Кевін (Егіналду, 64), Судаков, Марлон (Степаненко, 63), Зубков (Швед, 64), Сікан (Траоре, 64).

Запасні: Рудько, Лемкін, Гочолеішвілі, Педріньйо, Міроші, Невертон, Ракіцький.

Шахтар відірвався від Динамо

Після перемоги над Чорноморцем Шахтар випереджає Динамо на сім очок. Щоправда у кіян ще є матч в запасі. У середу, 1 травня, Динамо у пропущеному матчі 5-го туру зіграє з Вересом.

Шахтар з хет-триком Марлона переміг моряків 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 1 травня

Раніше Інформатор повідомляв, що Баварія та Реал не визначили сильнішого у першому півфіналі Ліги чемпіонів. Гра у Мюнхені закінчилась з рахунком 2:2. Дублем у складі Реала відзначився бразильський легіонер Вінісіус Жуніор.

Також ми розповідали, що Віталій Миколенко вже не зіграє за Евертон у поточному сезоні. Захисник травмував гомілкостоп. Футболіст планує відновитись до старту Євро-2024 і зіграти за збірну України.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про легендарних десятих номерів в історії Шахтаря за часів незалежності України. Під десятим номером у Шахтарі грали і відомі на весь світ легіонери і зіркові українці, зокрема Михайло Мудрик. Ми розкажемо і про визначних, і про скандальних футболістів. Всі вони залишили свій слід в українському футболі і зробили внесок в успіхи Шахтаря, як на внутрішній, так і на міжнародній арені. Долучайтесь до перегляду відео та діліться своїми враженнями у коментарях.