Шахтар тричі забив Олександрії і все одно програв - чемпіон в кризі

Програму 4-го туру Української Прем'єр-Ліги відкривав матч Олександрія - Шахтар: команда Ротаня перемогла чинного чемпіона, а Олександр Філіппов оформив хет-трик

Олександрія Шахтар
Олександрія та Шахтар видали потужний матч у 4-му турі УПЛ. Фото: УПЛ

В Олександрії місцевий одноіменний клуб здобув перемогу над Шахтарем у рамках 4-го туру Української Прем'єр-Ліги. Команда Руслана Ротаня обіграла чинного чемпіона із рахунком 4:3. Раніше тренування зі сталевою командою Шахтаря провів чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик.

Огляд матчу

У першому таймі суперники видали справжню гольову феєрію. Гості вийшли вперед на 16-й хвилині, коли захисник Олександрії Артем Шабанов невдало перервав подачу з флангу. Від його голови м'яч влетів у ворота. Натхненні швидким успіхом, підопічні Пушича подвоїли перевагу. І на 25-й хвилині Дмитро Криськів втілив у забитий м'яч чудову передачу від Бондаренка. Криськів поцілив під поперечку.

Здобувши легку перевагу, Шахтар розслабився та пропустив два м'ячі. Спочатку Філіппов покарав за грубу помилку в обороні Іраклія Азарова. Олександр обіграв Різника та уразив порожні ворота. А ще за чотири хвилини блискучий м'яч забив Іван Калюжний. Його удар здалеку можна віднести до розряду тих, що не беруться

По перерві Олександрія пішла вперед. Одну з атак господарів не за правилами зупинив Валерій Бондар. Він зіграв рукою у власному карному майданчику. Пенальті реалізував Олександр Філіппов. А на 57-й хвилині оборона Шахтаря провалилася у центрі поля, Філіппов втік на побачення із Різником та не залишив голкіперу шансів - 4:2. В середині другого тайму Олександрія могла забивати й п'ятий гол, але удар Микити Кравченка прийняла на себе поперечка. Все, на що спромігся Шахтар, це гол у компенсований час. Його автором став Педріньо.

Таким чином, Олександрія виграла усі матчі від старту чемпіонату. Команда Ротаня не зіграла лише у першому турі проти Динамо - цей матч перенесено через участь киян у єврокубках та ускладненої логістики команди. Олександрія набрала 9 очок, у Шахтаря - 6.

УПЛ. 4-й тур.

Олександрія - Шахтар - 4:2 (2:2; 2:0)

Голи: Філіппов, 37, з пенальті, 48, 57; Калюжний, 41 - автогол Шабанов, 16; Криськів, 25.

Пушич не вірить своїм очам

Головний тренер Шахтаря Марино Пушич був дуже розчарований таким результатом.

"Неймовірно, що ми програли після такого першого тайму. Ми подарували цю перемогу супернику. Я розчарований. Неприпустимо так програвати. Жахливо - це все, що я можу сказати про сьогоднішню гру. Нам було складно на ментальному рівні. Я бачив віддачу своїх гравців, але через наші помилки ми не змогли перевернути хід гри. Ми подарували цю перемогу супернику. Я дуже розчарований тим, що відбувалося на полі. Таке не повинно з нами відбуватися", - сказав Пушич після матчу УПЛ ТБ.

Раніше Інформатор розповідав про відверту заяву Андрія Ярмоленка після поразки Динамо у матчі кваліфікації ЛЧ проти Зальцбурга. Кияни поступилися у номінально домашньому матчі із рахунком 0:2. А Кріштіану Роналду став ютубером і одразу побив світовий рекорд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут