Полісся розпочало чемпіонат перемогою над Шахтарем

У 2-му турі УПЛ Шахтар програв Поліссю, а львівські клуби Карпати і Рух синхронно здобули розгромні перемоги

Полісся Шахтар
Полісся сенсаційно перемогло Шахтар у чемпіонаті України. Фото: ФК Полісся

У другому турі Української Прем'єр-Ліги сталася сенсація. Чинний чемпіон України Шахтар програв Поліссю. Новий сезон в УПЛ стартував нульовою нічиєю Вереса та Карпат.

Матч Шахтар - Полісся відбувся на Арені Лівий Берег у Київській області. Донеччани виставили потужний склад, на флангах півзахисту грали Педріньо та Кевін, а попереду діяв Ласіна Траоре. Наприкінці першого тайму житомирська команда відкрила рахунок. Подачу від кутового результативно головою замкнув Сергій Чоботенко, який виграв повітряну боротьбу в Артема Бондаренка.

Весь другий тайм Шахтар намагався врятуватися від поразки, але цього не сталося. Натомість у Полісся нарешті повернувся до гри минулорічний лідер команди - Бені Макуана. Таким чином, Імад Ашур здобув першу перемогу у чемпіонаті України як головний тренер.

"Дебют в УПЛ? З точки зору результату - точно позитивний. З точки зору гри ми поки що не там, де хотіли би бути. Сьогодні були певні епізоди, які показують, чого ми хочемо. Головне питання - ми маємо адаптувати наші фізичні кондиції під вимоги, щоб ми могли впродовж всієї гри все, що захочемо. Наприклад, проти такого суперника, як Шахтар, нам було важко. Особливо у другому таймі, де фізичні кондиції вже давали про себе знати", - розповів Імад Ашур на післяматчевому включенні для УПЛ ТБ.

Українська Прем'єр-Ліга. 2-й тур.

Шахтар - Полісся - 0:1 (0:1; 0:0)

Гол: Чоботенко, 35.

Як зіграли інші матчі 2-го туру УПЛ

Окрім матчу Шахтар - Полісся у неділю відбулося ще дві гри. О 15:30 у Львові Карпати приймали Кривбас. Команда Вернидуба на тижні зіграла перший матч у кваліфікації Ліги конференцій проти Вікторії. Ця зустріч завершилася невдало - 1:2. Але у Львові ситуація погіршилася.

Кривбас пропустив два м'ячі наприкінці першого тайму. Шах та Полегенько продемонстрували свої навички ударів з дальньої та середньої дистанції. Оговтатися від подвійного удару Кривбас не зміг. Ба більше, по перерві пропустив втретє. Альварес потужно пробив з-за меж штрафного майданчику, Кліщук відбив удар, але захисники підвели воротаря. Амбросій Чачуа був першим на м'ячі та забив третій гол. Чим і підбив підсумок матчу.

Після фінального свистка Юрій Вернидуб не потиснув руку головному тренеру Карпат Владиславу Лупашку. Для Лупашка, до речі, це дебютна перемога на чолі Карпат. А ще, у двох матчах УПЛ цього сезону Карпати поки не програвали та навіть не пропускали.

Карпати - Кривбас - 3:0 (2:0; 1:0)

Голи: Шах, 39; Полегенько, 42; Чачуа, 69.

У ще одному недільному матчі Рух в гостях розтрощив Оболонь. Команда Віталія Пономарьова забила пивоварам аж чотири м'ячі. У першому таймі з пенальті відзначився Остап Притула. А по перерві Рух зловив кураж. Спочатку Ігор Краснопір відзначився у воротах своєї колишньої команди. А під завісу гри Ілля Квасниця та Клайвер добили демотивованих господарів.

Оболонь - Рух - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: з пенальті, Притула, 19; Краснопір, 67; Квасниця, 88; Клайвер, 90.

Раніше Інформатор розповідав, що лідер Баварії знаходиться під слідством. Він протаранив автівку та сховався з місця злочину. А легендарний Мірча Луческу нарешті знайшов нову роботу. І це вже не в Україні.