Олімпійська збірна України програла через кумедні помилки у першому матчі в історії

Олімпійська збірна України з футболу, 25 березня, зіграла свій перший поєдинок в історії, підопічні Ротаня програли у матчі проти збірної Японії U-23

Збірна України, Збірна Японії
Гра Японії та України пройшла під акомпанемент дощу. Фото: Gettyimages.соm

Олімпійська збірна України з футболу провела свій перший поєдинок в історії. Підопічні Ротаня зустрілися зі збірною Вранішнього Сонця. У матчі, який пройшов у Фукуоці на стадіоні "Мікуні Кітакюсю", збірна Японії перемогла з рахунком - 2:0.

Як минула перша половина гри

Перший тайм пройшов з відчутною перевагою господарів. Рідні трибуни з перших хвилин погнали збірну Японії вперед. Господарі протягом тайму створювали небезпечні моменти. Водночас збірна України майже нічого небезпечного не продемонструвала, згадати можна лишень несподівану подачу Сича наприкінці тайму, яка зрізалася у ворота, однак кіпер Японії встигнув зреагувати. Зрештою, суха "нічия" - 0:0.

Японія дотиснула збірну України

У другому таймі Японія продовжила домінувати, відповідно вже на 48-й хвилині Сато забив перший кумедний м'яч у грі. М'яч від поперечки просто влучив у японця і від нього залетів у ворота. Господарі впевнено виглядали на полі та раз за разом створювали небезпечні моменти. Водночас Руслан Ротань до 70-й хвилини використав усі заміни для того, щоб кожен гравець зміг себе зарекомендувати.

Проте заміни Ротаня не особливо вплинули на гру, на 76-й Танака після помилки в захисті України подвоїв перевагу господарів. У підсумку збірна Японії здобула перемогу над підопічними Ротаня - 2:0. Однак варто зазначити, що матч мав статус контрольного та не вплине на подальші розклади команди.

• Японія U-23 - Україна U-23 2:0

Голи: Сато (48) Танака (76).

Склад Японії: Кокубо, Огата, Баба, Сузукі, Секіне, Мацукі, Фуджіта, Аракі, Сато, Сомено, Ямада.

Запасні: Фуджіта, Нозава, Ганда, Нішіо, Бангнаганде, Учіно, Такаї, Кавасакі, Ямамото, Танака, Хіракава, Комі, Фуджіо, Хосоя, Уенака.

Склад України: Фесюн, Мартинюк, Дідик, Боль, Сич, Шостак, Желізко, Сігеєв, Шулянський, Кухаревич, Назаренко.

Запасні: Єрмаков, Дячук, Федор, Кулаковський, Кащук, Фарина, Маценко, Кулієв.

Ротань оцінив групу України на ОІ-2024

Раніше у Франції пройшло жеребкування футбольного турніру Олімпіади. За його підсумками, збірна України потрапила до групи B. Підопічні Ротаня зіграють із командами Аргентини та Марокко. Ще одним суперником буде третя команда з Азії, якою цілком ймовірно може стати Японія. Головний тренер олімпійської збірної Руслан Ротань поділився враженнями від жеребу.

"Ми потрапили у досить сильну групу, втім, на Олімпіаді слабких команд не буває. Аргентина не потребує особливих рекомендацій, це один з головних фаворитів турніру, ще й, можливо, з Мессі у складі. Щодо Марокко то всі знають, якими щедрими на таланти є команди із цього регіону. Нещодавній приклад - виступ збірної Марокко на останньому ЧС-2022. Щодо третьої команди Азії, то, може, це буде Японія", - зазначив Руслан Ротань.

А ось тут команда Інформатора підбила підсумки попереднього спортивного тижня. Головною подією стала важка перемога України у матчі з БіГ. Водночас організатори Олімпіади у Франції роздадуть 300 000 презервативів спортсменам. Все таки, Париж - це місто кохання. Про ці та інші події - детальніше у нашому огляді.

Раніше Інформатор розповідав, що збірна України провела важливе тренування перед битвою проти Ісландії. Головна команда залишається за крок до Євро-2024.

Також ми розповідали, що Циганков повернувся в загальну групу тренувань перед битвою з Ісландією за Євро-2024. Віктор може допомогти команді Реброва.