Ноа Лайлз виграв бронзову медаль ОІ з ковідом і температурою 39 градусів

Ноа Лайлз пробіг 200 метрів на Олімпіаді із третім показником та підвищеною температурою тіла

Ноа Лайлз
Ноа Лайлз продемонстрував неабияку волю до перемоги. Фото: Gettyimages.com

Американський легкоатлет, олімпійський чемпіон Парижу в бігу на 100 метрів, Ноа Лайлз виграв ще й бронзову медаль Ігор - 2024. Спортсмен вдало виступив у забігу на 200 метрів. Інформатор веде онлайн-репортаж Олімпіади у Парижі.

Досягнення Лайлза викликає інтерес через те, що спортсмен жалівся на погане самопочуття. Його тренер, Ленс Брауман розповів, що Ноа вийшов на цей старт із температурою тіла 39,0, повідомляє AP. У підсумку, він пробіг 200 метрів із показником 19,7 секунд.

"Його суперники чудово виступили, але завоювати бронзову медаль, пробігши за 19,7 секунд з температурою близько 39 градусів, не так уже й погано. Важко замінити золоту медаль на дистанції 100 м на Олімпійських іграх... Але ця медаль, мабуть, була найважливішою. За словами Ноа, він одержав найбільше задоволення саме від бронзи. Те, що йому довелося зробити, щоб здобути цю медаль, буде важко забути. Люди будуть говорити все, що захочуть, і це нормально, але Лайлз був хворий", - розповів Брауман.

Ноа Лайлз виграв бронзу з вірусом перед десятками тисяч глядачів, а десятки інших спортсменів на Іграх здали позитивний тест на Covid. Але організатори лише дали рекомендації щодо здоров’я, і не заборонили спортсменам брати участь у змаганнях.

Це різко контрастує з Олімпійськими іграми в Токіо в 2021 році, які довелося відкласти на рік через пандемію та проходили відповідно до суворих правил щодо Covid-19. Вболівальників не пускали на жодні події. Через шість місяців зимові Ігри в Пекіні мали ще суворіші протоколи через політику нульової терпимості Китаю.

У Парижі на Олімпіаді згадують доковідні часи. Французи відродили двощокі вітальні обійми - "la bise". Вболівальники радісно тягнуться на майданчики, щоб поплескати по долоні спортсменів. Маски рідко можна побачити в натовпах прихильників, і люди з усього світу приїхали до Франції без доказів наявності вакцин або негативних тестів на вірус.

Як завершився забіг на 200 метрів на ОІ-2024

Ноа Лайлз програв переможцю забігу лише 0,24 секунди. Переможцем став представник Ботсвани Летсіль Тебого. Він фінішував із показником 19,46. Срібним призером у цих змаганнях став ще один американець - Кеннет Беднарек, який пробіг дистанцію за 19,62.

Олімпіада-2024. Легка атлетика. 200 м. Чоловіки

1. Летсіль Тебого (Ботсвана) - 19,46
  2. Кеннет Беднарек (США) - 19,62
  3. Ноа Лайлз (США) - 19,70

А у цьому відео Інформатор розповів про головних зірок української олімпійської збірної. Хтось з них вже виграв свою медаль, хтось продовжує змагання, а для когось ця пригода вже завершилася. То якою ж була наша команда у Парижі?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут