Над тренером Челсі Почеттіно підвісили Дамоклів меч

Головного коуча Челсі Маурісіо Почеттіно можуть звільнити після завершення сезону, керівництво обурила поразка від Арсенала з рахунком - 5:0, яка сталася 23 квітня, в перенесеному матчі 29-го туру АПЛ

Почеттіно
Почеттіно перебуває в дуже складній ситуації. Фото: Gettyimages.соm

Головний тренер "аристократів" Маурісіо Почеттіно може бути звільнений по завершенню сезону 2023/2024. Челсі має посередні результати. А в перенесеному матчі 29-го туру "пенсіонери" взагалі програли принциповим суперникам з Лондона - 5:0.

Боси Челсі досі не ухвалили остаточного рішення щодо подальшої роботи Почеттіно. Керівництво сподівається, що клуб зможе виправити ситуацію у турнірній таблиці. У разі, якщо команда Почеттіно зможе потрапити в єврокубки, то тренер матиме шанс залишитись на посаді, але у зворотньому випадку аргентинському фахівцю доведеться шукати нову роботу, як повідомляє The Telegraph.

Команда Почеттіно здалася у грі з Арсеналом

Нагадаємо, що у вівторок, 23 квітня у матчі 29-го туру команда Почеттіно зазнала розгромної поразки у матчі з Арсеналом - 5:0. "Каноніри" розстріляли ворота Челсі. Українець Мудрик вийшов на матч зі стартового складу, але не зміг бодай якось допомогти команді.

"Ми жахливо розпочали матч і пропустили швидкий гол, після якого не змогли оговтатись. Можливо, ми почали якось відповідати після перших 10 чи 15 хвилин, однак цього було замало. В перерві ми говорили, що неможливо так починати поєдинок в АПЛ. Проте в другому таймі ми знову стартували погано, пропустили двічі. Далі гадаю, наша команда здалася. Ми вже не були в грі", - розповів після поразки Арсеналу Почеттіно.

В якому становищі перебуває Челсі

В АПЛ команда Почеттіно займає 9 сходинку. У Челсі 47 балів за 32 гри та різниця м'ячів +4. Команда має ще дві гри у запасі та претендує на єврокубки, зокрема на Лігу конференцій.

Наступну гру команда українця Мудрика проведе проти Астон Вілли. Матч пройде в суботу, 27 квітня. Початок о 22:00 за київським часом.

Над Почеттіно підвісили Дамоклів меч 1

Турнірне становище в АПЛ станом на 25 квітня.

Інформатор зазирнув в історію Шахтаря

А ось у цьому відео колектив Інформатора розповів про найвідоміших футболістів у історії Шахтаря під номером 10. Останнім часом в ШД цей номер "окупували" українці, раніше Мудрик, тепер Судаков. Однак за десяткою приховується неабияка історія скандальних та легендарних легіонерів. Долучайтесь до перегляду та діліться своїми враженнями у коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що Макрону закинули поміж ніг у футбольному матчі. Президент Франції неабияк розлютився. Також ми повідомляли, що фінал Кубка України в місті Рівне на стадіоні "Авангард" зможе відвідати 2 500 вболівальників. За трофей позмагаються Шахтар Донецьк та Ворскла Полтава.