На Євро-2024 з гандболу вболівальники встановили світовий рекорд - відео

Матч відкриття відвідало більше 50 000 вболівальників

Євро-2024 з гандболу
Глядачі стали свідками феєричного шоу. Фото: Gettyimages.соm

На Євро-2024 з гандболу, яке стартувало в Німеччині 10 січня було встановлено світовий рекорд за кількістю глядачів.

На перший матч турніру, в якому зустрілись команди Франції та Північної Македонії в німецькому Дюссельдорфі прийшло 53 586 глядачів.

Це стало найбільшим показником за всю історію гри і всевітнім рекордом, як повідомляє портал Eurohandball.com

На Євро-2024 з гандболу встановили світовий рекорд відвідування - відео 1

Як пройшов матч відкриття?

Стартовий поєдинок завершився перемогою французів з рахунком - 39:29. Команда Франції взяла гру під свій контроль ще зі стартових хвилин. На перерву французи пішли маючи перевагу в 4 м'яча. А до кінця гри вони змогли збільшити гандикап до десяти м'ячів.

Найкращими страйкерами стали француз Юго Дека та македонець Жарко Пешевські, які відзначились по сім разів.

В іншому матчі дня, у групі А збірна ФРН здолала команду Швейцарії - 27:14 (13:8).

Українська чоловіча збірна, на жаль, не змогла пробитись до фінальної стадії турніру.

Раніше Інформатор повідомляв про виступи жіночої збірної на чемпіонаті світу з гандболу, який пройшов в Данії.