Мінімум по два голи для перемоги. Огляд 17-го туру АПЛ

Зінченко, Миколенко та Мудрик святкували перемоги

Миколенко Мудрик
Віталій Миколенко та Михайло Мудрик минулого вікенду пішли з поля переможцями

Новий уік-енд Англійської Прем’єр-ліги продовжив страждання Сіті, укріпив позиції Артети та Емері, а також - подарував нам битву МЮ та Ліверпуля. Про всі результати детальніше - в огляді Інформатора.

Ноттінгем 0:2 Тоттенгем

Почався тур у п’ятницю Тоттенгемом, який, схоже, повернувся у переможну серію. Особливих проблем із Ноттінгемом у лондонців не було: забили по голу в кожному таймі. Із незвичного - в такому легкому матчі Сон не записав у свій актив жодної результативної дії. Хоча втратив Тоттенгем набагато більше: травма Джонсона та пряма червона для Біссума - мінус два важливі гравці перед Евертоном.

Ноттінгем - Тоттенгем 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Рішарлісон, 45+2; Кулусевскі, 65
Видалення: Біссума, 70

Челсі 2:0 Шеффілд

Аристократи відірвалися на аутсайдері АПЛ: забили два голи та трохи покращили положення в таблиці. Мудрик провів чимало часу на полі та навіть започаткував другу гольову атаку. Хоча головна зірка матчу - Палмер: спочатку замкнув простріл Стерлінга, а потім був найактивнішим в хаосі в чужому карному та викотив на Джексона. Челсі цьогоріч виграє матч, а потім двічі втрачає очки - чи цього разу традиція збережеться?

Челсі - Шеффілд 2:0 (0:0; 2:0)
Голи: Палмер, 54; Джексон, 61

Бернлі 0:2 Евертон

Через травму, в цьому матчі Миколенка не було. Але Бернлі не той суперник, що зможе створити велику кількість проблем. Ліворуч вийшов Годфрі та закрив порожню зону. Знову рахунок 2:0, тільки Евертон усі питання про переможця зняв за 5 хвилин першого тайму.

Бернлі - Евертон 0:2 (0:2; 0:0)
Голи: Онана, 19; Кін, 25

Манчестер Сіті 2:2 Кристал Пелас

Четверта нічия для Сіті за останній місяць. Як ми і прогнозували, Кристал Пелас не зробила домашній матч надто легким. Хоча стартували містяни дуже впевнено: комбінаційний гол із завершенням Гріліша, гол із роздягальні від Льюїса та традиційна перевага. Та тільки-но господарі повірили в успіх, як на першій помилці їх ловить контратака імені Матети. А потім у доданий час Фоден виносив м’яча - і виніс ногу цього нападника; пенальті від Олісе зрівнює рахунок. Другий тур поспіль КП - серйозна проблема для лідерів. А далі в них - Брайтон.

Манчестер Сіті - Кристал Пелас 2:2 (1:0; 1:2;)
Голи: Гріліш, 24; Льюїс, 54 - Матета, 76; Олісе, 90+5 (п)

Арсенал 2:0 Брайтон

Арсенал не міг вкотре не скористатися черговою помилкою конкурентів - і без проблем здолав Брайтон. Ще раз 2:0 в цьому турі: канонірам довелося довгенько чекати голи, але вони прийшли дуже легко. А ще вже тричі за місяць в АПЛ забив Хаверц; схоже, Артета достукався до головного нападника команди. Брайтон же всі сили кинув на єврокубки і в Англії не вражає, бо в матчі виглядав, як команда Чемпіоншипу.

Арсенал - Брайтон 2:0 (0:0; 2:0)
Голи: Жезус, 53; Хаверц, 87

Ньюкасл 3:0 Фулгем

Трохи різноманіття нам приніс Ньюкасл, вдома розгромивши Фулгем. Напевне, запаморочення від 5:0 проти ВХ минулого разу зіграла із лондонцями злий жарт - і в цій грі вони показали себе просто жахливо. “Допоміг” Рауль, який п’ятою точкою зніс Лонгстаффа і відправив туди ж надії клубу на очки. У другому таймі сороки легко довели справу до розгрому. Натомість, є втрати - і без того величезний лазарет поповнився ще двома гравцями.

Ньюкасл - Фулгем 3:0 (0:0; 3:0)
Голи: Майлі, 57; Альмірон, 64; Берн, 82
Видалення: Хіменес, 22

Вест Гем 3:0 Вулвергемптон

Три голи забив Вест Гем - три асисти записав собі Пакета. Він запалював у матчі Ліги Європи проти Фрайбурга (https://informator.ua/uk/noviy-pretendent-na-lye-oglyad-matchu-vest-gem-frayburg) і так зарядився цим, що кожним пасом робив результат. Відзначимо і дубль Кудуса - чудовий перший сезон в АПЛ. Перемога дозволяє молоткам піднятися ближче до єврокубкових місць. Вулвергемптону вдалося забити один м’яч, але його скасували через офсайд Сарабії. Команда готується до зустрічі із Челсі - сусідом по таблиці.

Вест Гем - Вулвергемптон 3:0 (2:0; 1:0)
Голи: Кудус, 22, 32; Боуен, 74

Брентфорд 1:2 Астон Вілла

Мабуть, один із найвеселіших матчів цього туру. Астон Вілла весь матч була дуже близькою до поразки, адже Брентфорд забив у роздягальню та вдало тримав рахунок. Лише після вилучення Мі, гості нарешті реалізували чисельну перевагу та двічі пробили Флеккена. Ярмолюк вийшов на кілька хвилин наприкінці - заробив жовту та допоміг видалити грубіяна Камару (на нього за це нагримав МакГінн). Та й там була така файна заруба, що обидві команди мали залишитися всімох.

Брентфорд - Астон Вілла 1:2 (1:0; 0:2)
Голи: Льюїс-Поттер, 45 - Морено, 77; Воткінс, 85
Видалення: Мі, 71 - Камара, 90+7

Ліверпуль 0:0 Манчестер Юнайтед

Яким би дивним зараз не здавався нам Юнайтед - це дербі дійсно було схоже на гру старих-добрих лідерів АПЛ. Перевагу Ліверпулю вдалося досягти лише у другому таймі, натомість Юнайтед по перерві команди намагався більше тримати м’яча. На будь-який штурм гравці обох команд висувалися до вірного, тому й гостроти було замало. Відзначимо відважну гру воротарів: напрочуд вдалий виступ і Онана, і Аліссона із крутими сейвами. А Гейлунд не реалізував вбивчий момент, який забезпечив би МЮ перемогу.

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 0:0 (0:0; 0:0)
Видалення: Далот, 94

Борнмут 1:1 Лутон (перервано)

Матч перервано через жахливу подію - втратив свідомість капітан Лутона Лок’єр, він впав на землю просто під час гри. Гравцю швидко надали медичну допомогу, у самому клубі повідомили, що футболіст вже прийшов до тями. Тепер чекаємо, на коли матч буде перенесено; обидва клуби борються за право бути якомога далі від зони вильоту.

Турнірне становище

Мінімум по два голи для перемоги. Огляд 17-го туру АПЛ 1

Починають формуватися певні зони за очками. Клопп, Емері та Артета створюють зону лідерів, яка поступово збільшує відставання для переслідувачів у вигляді Сіті й Тоттенгема. Одразу за ними - пул претендентів на єврокубки, які також міксують перемоги з поразками. Поруч Челсі та… Евертон, який несеться нагору навіть зі штрафом.