Михайло Мудрик отримав першу футбольну нагороду в Англії

Мудрика визнали кращім гравцем чвертьфіналів Кубка ліги

Михайло Мудрик
Михайло Мудрик отримав нагороду за матч з Ньюкаслом. Фото: Gettyimages.com

Півзахисник Челсі Михайло Мудрик отримав першу індивідуальну нагороду в Англії. Українця визнали найкращім гравцем матчів 1/4 фіналу Кубка англійської ліги. На рахунку українця рятівний гол і забитий пенальті у післяматчевій серії.

У чвертьфіналі Челсі зустрічався з Ньокаслом. Михайло Мудрик розпочав гру на лаві запасних і вийшов на поле на 78-й хвилині за рахунку 1:0 на користь суперника.

Саме українцю судилось врятувати Челсі від поразки. У компенсований час Михайло Мудрик скористався помилкою Тріппʼєра і зрівняв рахунок. Сильнішого довелось визначати у серії післяматчевих пенальті. Гравці Челсі реалізовували свої удари, а у Ньюкасла схибили Тріпп'єр та Рітчі. За рахунку у серії 3:2 на користь Челсі настала черга Мудрика. Українець забив і вивів Челсі в півфінал.

Огляд матчу Челсі - Ньюкасл

Мудрик перейшов в Челсі рік тому. Загалом за 37 матчів у складі "пенсіонерів" наш легіонер забив 4 м’ячі та віддав 3 результативні передачі.

Кубок англійської ліги

У півфіналі Челсі зустрінеться з Мідлсбро – командою, яка йде у Чемпіоншипі на 12-му місці. Челсі ж посідає десяте місце в АПЛ. Перша півфінальна гра відбудеться 9 січня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

На шляху до півфіналу Челсі пройшов Вімблдон, Брайтон, Блекберн та Ньюкасл. Іншу півфінальну пару склали Ліверпуль та Фулгем.