Мбаппе і Вальверде виграли для Реала Луніна Суперкубок UEFA

Реал Мадрид здолав Аталанту та здобув Суперкубок UEFA, матч відбувся 14 серпня, у Варшаві

Реал Мадрид
Реал Мадрид виграв 6 Суперкубок. Фото: Gettyimages.com

Діючий переможець ЛЧ Реал Мадрид здолав тріумфатора ЛЄ Аталанту - 2:0 та виграв Суперкубок UEFA. Матч відбувся у середу, 14 серпня, на стадіоні "Народови" у Варшаві. Голами відзначилися Мбаппе та Вальверде. Лунін провів матч на лаві запасних.

"Вершкові" підходили до матчу абсолютними фаворитами. Однак Аталанта змогла нав'язати боротьбу. У першій половині Реалу відзначитися не вдалось.

У другому таймі Аталанта могла навіть відкривати рахунок. Удар головою Пашаліча відбив Куртуа. Згодом Реал все ж забив. Після пасу Вінісіуса на 58-й хвилині відзначився Вальверде.

Другий гол чекати довго не довелося. На 68-й хвилині Беллінгем красиво віддав пас на Мбаппе, який його влучно реалізував. Схоже, голи від цього дуету ми будемо бачити часто.

До кінця гри голів більше не було. Реал переміг з рахунком 2:0. "Вершкові" вшосте виграли Суперкубок UEFA.

Реал переможець Суперкубка UEFA

• Реал - Аталанта 2:0

Голи: Вальверде, 59, Мбаппе, 68

Реал: Куртуа - Карвахаль, Рюдігер, Мілітао, Менді - Тчуамені, Вальверде, Беллінгем - Родріго (Модрич, 77), Мбаппе (Діас, 83), Вінісіус.

Аталанта: Муссо - Джімшіті, Хін, Колашинац (Баккер, 71) - Дзаппакоста (Годфрі, 62), де Рон, Пашалич, Едерсон, Руджері - де Кетеларе (Ретегі, 62), Лукман.

Анчелотті прокоментував тріумф підопічних

Головний тренер Реала Карло Анчелотті дав коментар після перемоги. Він відзначив, що це була непроста гра. Проте Реал заслужив на перемогу.

"Це була цікава гра. Аталанта змусила нас справді страждати в першій половині. Вони знаходили вільний простір і вигравали багато двобоїв. А коли їхній тиск та їхня фізична міць у двобоях зменшилися після перерви, уже ми почали знаходити вільний простір в атаці, і в таких ситуаціях наші атакувальні гравці дуже ефективні", - сказав Анчелотті.

До речі, на інтерв'ю до Інформатора завітав легендарний спортивний журналіст Олександр Гливинський. Він розповів про зміни у менталітеті збірної України та також згадав про зрадника України Тимощука, який після повномасштабного вторгнення росіян залишився жити та працювати у РФ.