Лідер УПЛ не зміг перемогти лідера Першої ліги

Лідер УПЛ донецький Шахтар у п’ятницю, 15 березня, у контрольному поєдинку зустрівся з лідером Першої ліги львівськими Карпатами: гра закінчилась унічию 2:2

Шахтар
Шахтар проекзаменував Карпати

Чемпіон України донецький Шахтар провів контрольний поєдинок проти лідера Першої ліги львівських Карпат. Команди скористались вікном для матчів збірних і провели гру у п’ятницю, 15 березня. Переможця команди не виявили, закінчивши зустріч з рахунком 2:2.

Гру планували розпочати о 14:00. Втім через повітряну тривогу початок матчу затримався на пів години. Не встигли команди розбігатись, як Карпати забили. Вже на першій хвилині поєдинку відзначився Ян Костенко.

Шахтар не знітився і ще до перерви повів в рахунку. На 13-й хвилині з передачі Віктора Цуканова забив Лассіна Траоре. Згодом нападник Шахтаря оформив дубль. На цей раз Траоре асистував Невертон.

Карпати проявили характер і змогли уникнути поразки від лідера УПЛ. На 76-й хвилині Аріельсон реалізував пенальті. Для гравця цей гол став дебютним у футболці львівського клубу.

• Карпати Львів – Шахтар 2:2;
    Голи: Костенко, 1, Аріельсон, 76 (пенальті) – Траоре, 13, 34.

Карпати: Кожухар (Ільющенков, 46), Саків (Булеза, 46), Бабогло (Місюк, 46), Векляк (Козік, 46), Полегенько (Романюк, 46), Костенко (Фетько, 46), Чех (Клименко, 46), Чачуа (Рябов, 46), Джаред (Підлепенець, 46), Хромей (Демченко, 46), Невес (Аріельсон, 46).

Шахтар: Рудько (Твардовський, 46), Траоре, Криськів, Гочолеішвілі, Келсі, Бондаренко (Кевін, 46), Педріньйо, Цуканов (Азаров, 46), Міроші, Назарина, Невертон.

Між тим гарні новини прийшли з тренувального табору Шахтаря. Бразильський півзахисник Марлон Гомес повернувся до тренувань у загальній групі. Футболіст отримав пошкодження на початку лютого під час матчів збірної Бразилії U23 у кваліфікаційному турнірі на Оліспіаду-2024.

Марлон Гомес підписав контракт із Шахтарем у кінці січня цього року. Півзахисник є вихованцем бразильського клубу Васку да Гама. За основну команду Марлон Гомес провів 45 матчів у всіх турнірах, забив 2 м’ячі та зробив 3 результативні передачі.

Шахтар прагне здобути чемпіонство

Шахтар лідирує у турнірній таблиці УПЛ. Підопічні Маріно Пушича випереджають Кривбас на три очки. До того ж у Кривбаса на один матч більше.

Наступний поєдинок Шахтар проведе після міжнародної паузи. 30 березня "гірники" на виїзді зіграють з Оболонню. Початок зустрічі о 13:00.

Лідер УПЛ не зміг перемогти лідера Першої ліги 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 15 березня

Карпати рвуться в УПЛ

Після першої частини чемпіонату Першої ліги Карпати потрапили у групу підвищення у класі. Львівський клуб знаходиться на чолі турнірної таблиці. Команда Мирона Маркевича випереджає Інгулець на три бали.

Чемпіонат Першої ліги продовжиться 23 березня. Карпати вдома зіграють з СК Полтава. Полтавський клуб йде на сьомому місці.

Лідер УПЛ не зміг перемогти лідера Першої ліги 2

Турнірна таблиця Першої ліги станом на 15 березня

Карпати планують проводити матчі з глядачами. Зараз триває процес узгодження з військовою адміністрацією. Очікується, що матчі у львові на стадіоні "Україна" зможуть відвідувати до 2000 глядачів.

Раніше Інформатор повідомляв результати жеребкування Ліги чемпіонів. Реал та Манчестер Сіті зіграють між собою вже у чвертьфіналі. В Ман Сіті жеребом не задоволені.

Також ми розповідали про результати жеребкування Ліги Європи. Бенфіка Анатолія Трубіна зіграє з Марселем, Мілан зустрінеться з Ромою.