Гол Довбика не допоміг Жироні здолати Бетіс

Жирона втратила лідерство в Ла Лізі

Артем Довбик
Артем Довбик виводить Жирону вперед Фото: Gettyimages.com

У четвер, 21 грудня, в іспанській Ла Лізі відбулись чотири матчі 18-го туру. Жирона українських легіонерів Артема Довбика та Віктора Циганкова зіграла внічию 1:1 з Бетісом. Реал скористався осічкою конкурента та вийшов на перше місце.

Артем Довбик матч з Алавесом розпочав з перших хвилин. Віктор Циганков поки не відновився від пошкодження і у склад не потрапив.

Команди обмінювались моментами, але рахунок відкрила Жирона. На 37-й хвилині гравець Бетіса порушив правила у своєму штрафному майданчику. Пенальті реалізував Артем Довбик, розвівши м’яч та голкіпера по різним кутам.

Після перерви Бетіс суттєво додав, але відігратись зумів лише наприкінці матчу. На 88-й хвилині Песселья потужним ударом під поперечину зрівняв рахунок.

Артема Довбика замінили на 64-й хвилині. Тренер Жирони повідомив, що український футболіст ще не відновився на 100% від травми литкового м'яза і тому гравця вирішили поберегти.

• Бетіс - Жирона 1:1;
    Голи: Песселья, 88 - Довбик, 39 (з пенальті).

Бетіс: Руй Сілва, Бельєрін (Руїбаль, 15), Песселья, Ріад, Міранда, Рока (Еззальзулі, 67), Гуардадо (Карвалью, 46), Діао, Санчес (Альтіміра, 67), Перес, Вілліан Жозе (Іглесіас, 67).

Жирона: Гассаніга, Гутьєррес, Блінд, Лопес (Хуанпе, 35), Ерік Гарсія, Торре (Порту, 65), Алейш Гарсія, Мартін, Савіо (Фернандес, 79), Коуто (Соліс, 79), Довбик (Стуані, 64).

Турнірне становище

Після 18-ти турів Жирона, як і Реал, має в активі 45 очок, але поступається мадридцям за додатковими показниками. Матчі наступного туру Ла Ліги відбудуться вже у 2024 році. Жирона прийматиме Атлетіко, а Реал на своєму полі зіграє з Мальоркою.