Гімнастка з Китаю вкусила медаль та підкорила мережу своєю милотою

Юна гімнастка з Китаю Чжоу Яцинь вкусила медаль на Олімпіаді-2024 та стала зіркою соціальних мереж

Чжоу Яцинь
Чжоу Яцинь не знала про давню традицію ОІ. Фото: Gettyimages.com

Гімнастка з Китаю Чжоу Яцинь здобула срібну нагороду на Олімпіаді-2024 в Парижі. Під час церемонії нагородження з Чжоу Яцинь стався милий випадок. Вона не знала про традицію кусати медаль.

Коли Чжоу Яцинь побачила, як це роблять італійки - Аліса Д'Амато та Маніла Еспозіто, які здобули золото та бронзу відповідно, то щиро здивувалась. Юна спортсменка повторила за своїми колегами та вкусила медаль. Це вийшло так мило, що мільйони користувачів у соціальних мережах почали поширювати світлини з Чжоу Яцинь та навіть робити комікси, як повідомляє ТГ-канал Bild.

Гімнастка з Китаю вкусила медаль та підкорила мережу своєю милотою 1

Чжоу Яцинь спочатку здивувалась, побачивши дії італійок

Гімнастка з Китаю вкусила медаль та підкорила мережу своєю милотою 2

Згодом Чжоу Яцинь також вкусила медаль

Гімнастка з Китаю вкусила медаль та підкорила мережу своєю милотою 3

Юна гімнастка стала зіркою

До речі, для Чжоу Яцінь ця олімпійська медаль стала першою у кар'єрі. У 2023 році на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики вона також здобула срібну медаль.

Чому олімпійці кусають медалі?

Традиція кусати медалі походить ще з середньовіччя. У ті часи люди у такий спосіб перевіряли справжність золота. Свинцева монета мала залишатися сліди на зубах, а золота - ні.

Однак зараз усі медалі лише частково покриті золотом. Тому в наш час традиція має символічний характер. Десь у 1990-х роках фотографи, прагнучи здобути оригінальні кадри, стали просити спортсменів зробити щось незвичайне. Наприклад, вкусити медаль, з того часу ця традиція знову стала популярною та є невід'ємною частиною кожної Олімпіади.

Нагадаємо, що Олімпіада триватиме до 11 серпня. Наразі (станом на 17:40, 9 серпня) медальний залік очолює збірна Китаю - 31 золото, 25 срібла, 20 бронзи. Збірна України на 15 позиції - 3 золота, 4 срібла, 4 бронзи.

А у цьому відео команда Інформатора розповіла, хто є головними зірками Олімпійської збірної України. Серед цих спортсменів вже є чимало тих, хто виграв медалі. А хто ваш улюблений спортсмен з українських олімпійців? Напишіть у коментарях.

Спільний проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що українські каноїстки Лузан і Рибачок здобули срібло на Олімпіаді-2024. Вони виступали на дистанції 500 метрів.

Також ми повідомляли, що Сапронов розповів шокуючі подробиці, як Новіков проміняв Україну на Болгарію. Олімпійський чемпіон Семен Новіков, який виступає під болгарським прапором, залишив Україну за кілька місяців до повномасштабного вторгнення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут