Флорида вперше в історії виграла Кубок Стенлі в божевільній серії проти Едмонтона

Флорида Пантерз у сьомому поєдинку фінальної серії плей-оф NHL здолала Едмонтон Ойлерз та здобула перший в своїй історії Кубок Стенлі

Флорида Пантерз, NHL
Флорида яскраво тріумфувала у сезоні 2024. Фото: NHL

Флорида у сьомому матчі фінальної серії плей-оф NHL здолала Едмонтон - 2:1. Поєдинок пройшов у ніч проти 25 червня, на Amerant Bank Arena. Перемога дозволила "Пантерам" здобути перший в історії Кубок Стенлі.

Божевільна серія добігла кінця

У вирішальному матчі Флорида повела в рахунку вже на старті гри. Шайба в активі канадця Картера Верхейге. Однак перевага "Пантер" протрималася не дуже довго. За дві хвилини Едмонтон зрівняв. Маттіас Янмарк ефектно обіграв воротаря Флориди.

Все вирішилось у другому періоді. Шайба, яку закинув Сем Райнхарт стала вирішальною. Флорида перемагає - 2:1 та завершує божевільну серію на свою користь - 4:3.

• НХЛ. Плей-оф. Фінал

Флорида Пантерз - Едмонтон Ойлерз - 2:1

Шайби: Верхаге, Янмарк, Райнхарт.

Рахунок у серії - 4:3.

Вирішальна шайба

Слід зазначити, що "Пантери" вели в серії з рахунком - 3:0. Однак Едмонтон зміг здійснити камбек та змінити рахунок серії на - 3:3. Втім, фінальний акорд був все ж за Флоридою.

Флорида вперше в історії здобула Кубок Стенлі

Нагадаємо, що Флорида виграла перший у своїй історії Кубок Стенлі з третьої спроби. В минулому році вони поступилися Вегасу. А перша невдала спроба була в сезоні 1995/96.

Неймовірні емоції після довгоочікуваної перемоги

Інформатор розповів цікаві факти про футбольне Євро

А ось тут колектив Інформатора підбив підсумки першого туру групового етапу Євро-2024. Чим запам'ятався Кріштіану Роналду, та чому Нікласу Фюлькругу соромно за свій вчинок? Усі відповіді - у цьому відео. Переглядайте та діліться враженнями в коментарях.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що визначились суперники збірної України з хокею на ЧС-2025 у Дивізіоні 1A. Також ми повідомляли, що збірна Білорусі не гратиме з Україною у кваліфікації на ОІ-2026.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.